Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 10-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երեւանում ՝
10:00-12:00 Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 5, 9, 11, 16, 18 շենքերը, թիվ 257 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-16:00 Ագաթանգեղոսի փ. 7 շենքը, Խորենացի փ. 29, 29Ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Դար 21» ոչ բնակիչ-բաժանորդը, Արտաքին լուսավորություն ընկերությունը, «Լադա» ՍՊ ընկերությունը, քաղաքացի Լեւոն Տեր Պետռրոսյան, քաղաքացի Ա.Հովնանյան, «Կիլիկիա» ֆուտբոլային ակումբը, «Տուն Կիլիկիո» հյուրանոցային համալիրը, Խաղաղ-Դոնի փ. 19/2 շենքը, Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Սաֆարյան փ. 12, 14, 16, 18 շենքերը, Ջուղայի փ. 7 շենքը, Նանսենի փ. 6, 9, 10, 12, 13, 15, 15/1 շենքերը, Նանսենի 1-ին նրբ. 4, 5, 6 շենքերը, Բորյան փ. 2 շենքը, Լվովյան փ. 8 շենքը, Գայի պող. 4 շենքը, թիվ 2 մարզադպրոցը, թիվ 62, 165 դպրոցները, թիվ 242, 251 մանկապարտեզները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-13:00 Նորք թաղ. 5, 7, 9 փողոցները սեփական տները, Հովսեփյան փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի 2-րդ նրբ․ 4, 6 շենքերը, Գյուլիքեւխյան փ․ 23, 23/1, 25, 25/1, 25/2, 29, 31 շենքերը, թիվ 141 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան-Առինջ՝ Տաշքենդի նրբ․ 1, 3, 5 շենքերը, Տաշքենդի փ․14, 16, 18 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր Արեշ 26փ. 13-34 սեփական տները, Էրեբունի 25, 27շենքերը,
11:00-17:00 Ե․Թադեւոսյան փ․ 6 շենքը, թիվ 144 մանկապարտեզը, Ներքին Շենգավիթ 11փ․ 37/1, 37/2 շենքերը, Ներքին Շենգավիթ 6 փողոցի սեփական տները, Արտաշիսյան փ․ 37, 39 շենքերը, Չեխովի փողոցի 1-ին փակուղու սեփական տները, Ֆրունզե փ․ 6, 4/1 շենքերը Մուսաելյան փողոցի սեփական տները, Օդեսայի, Կատովսկու փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լուկաշին 1 շենքը, ՀԱ Ա-1 թաղ․ 118 շենքը, Անդրանիկի փ. 62 շենքը, ՀԱ Բ-2 թաղ․ 7Ա շենքը, Սիլիկյան 11, 12, 13 փողոցները, Սիլիկյան 6, 7 փողոցները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Պրոմեթեւս» բանավանը, Կոմիտասի պող 35, 35ա շենքերը, Կոմիտասի պող. 1-ին նրբ. 6-24 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Դիջիգեյմ», «Ադամյաններ» ՍՊ ընկերությունները, «Վիվասել-ՄՏՍ», «Վեոն Արմենիա» ՓԲ ընկերությունները, «Ն.Անանյան», «Ա.Ս.Ս.» ՍՊ ընկերությունները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «ՀայԲուսակ» համալսարանը, թիվ 82 դպրոցը, «ՇՇՊՍ» ՓԲ ընկերությունը, Գրիբոյեդովի փ. 42, 44 շենքերը եւ 28-40 սեփական տները,