Ընտրիր մոմը և տես, թե ինչպես այն քեզ կբնութագրի, իմ դեպքում լիովին համընկավ
Կարծես թե ձեզ համար դժվար է որոշումներ կայացնել: Սա հանգեցնում է որոշակի սթրեսի, որն էլ ավելի է ուժեղացնում  դժվարությունները: Թվում է, թե այս իրավիճակում կա ինչ-որ կոնֆլիկտ: Անհրաժեշտ է վերադառնալ մի քայլ հետ, որպեսզի դուք կարողանաք տեսնել ընդհանուր պատկերը, եւ դա թույլ կտա ձեզ հեռացնել արգելքները, եւ սկսեք ամեն ինչից նայել տարբեր տեսանկյունից:
Մի կողմ թողեք կասկածները, անորոշությունը, արգելքները հեռացեք: Դա թույլ կտա ձեզ ամեն ինչին նայել այլ տեսանկյունից, եւ դա կփոխի ձեր  մտածելակերպը,  րանով իսկ  նախարյալներ ստեղծելով ճիշտ որոշումներ կայացնելու համար:
Մոմ 2
Դուք խելահեղորեն ցանկանում եք հաջողության հասնել ձեր  կարիերայի մեջ եւ երբեմն դրա պատճառով դուք անհարկի ճնշում եք գործադրում ինքներդ ձեզ վրա եւ արդյունքում շատ անհամբեր եք դառնում: Ճնշում մի գործադրեք ձեզ վրա: Այո, դուք հավակնոտ եք, այո, դուք ունեք մեծ ներքին ուժ, դուք հանգիստ եք, տրամաբանական եւ գիտեք, թե ինչ է պետք  անել աշխատանքն ավարտին հասցնելու համար:
Մի կողմ դրեք անհամբերությունը և դուք կատարելության կհասնեք:
Մոմ 3
Դուք  շատ ինտուիտիվ հոգի ունեք: Ձեր աշխատանքի եւ համոզմունքների շնորհիվ, դուք գիտեք, որ դուք ոգեշնչում եք ուրիշներին `իրականացնելու իրենց ներուժը: Մարդիկ նայում են ձեզ եւ հիանում են ձեր ազնվությամբ: Դուք պետք է ձեր տաղանդները ցույց տաք աշխարհին, որպեսզի շատ մարդիկ հետևեն ձեր օրինակին:: Հետեւեք ձեր ինտուիցիային եւ վստահեք նրան 100%-ով, քանի որ  այն երբեք հուսախաբ  չի անի: