ԹԵՍՏ. Ձեզ փոստատար աղավնին հաճելի նամակ է բերել ապագայից. ընտրեք ձեզ դուր եկածը ու իմացեք՝ ինչեր են ձեզ սպասվում մոտակա 3 օրերի ընթացքում
Աղավնի №1. առատություն
Դուք բավականին ուժեղ մարդ եք՝ օժտված հաջողությամբ։ Այո, երբեմն բախվում եք դժվարությունների, որոնք ստիպում են ձեզ կասկածել սեփական ուժերին, բայց ոչ մեկին թույլ մի տվեք ազդել ձեր իսկական արժեքի վրա ու փչացնել ձեր պլանները։ Ձեր ներսում ապրում է այն ուժը, որը կօգնի հասնել նպատակներին։ Սիրեք կյանքը ու վայելեք ամեն պահ։ Հավատացեք լավագույնին, ու այն անպայման կգա ձեր կյանք։
Աղավնի №2. ուժ
Շրջակա աշխարհի հանդեպ սերը համարվում է ձեր իրական ուժը։ Դուք շատ կարեկցող մարդ եք ու լավ եք լեզու գտնում մարդկանց հետ։ Դա օգնում է ձեզ ստանալ շատ ավելին, քան հույս ունեիք ստանալ սկզբում։ Եղեք ավելի վճռական, դուք անպայման կստանաք այն, ինչին արժանի եք։ Մի հանձնվեք ու մի արագացրեք դեպքերը։ Ամեն ինչ կլինի իր ժամանակին։ Մի կորցրեք ձեր հույսը, մի դադարեք պայքարել երազանքների համար։ Տիեզերքը պատրաստ է տալ ձեզ այն, ինչ կխնդրեք։
Աղավնի №3. հույս
Ձեր բնույթով դուք շատ բարի ու առատաձեռն մարդ եք, ու միշտ շատ բան եք անում մյուսների համար, պատրաստ եք օգնել բոլորին, ովքեր ունեն դրա կարիքը։ Հիմա եկել է ժամանակը՝ ստանալու պարգևատրում ձեր ջանքերի համար։ Ձեր կյանք կգան լավ իրեր ու հաճելի իրադարձություններ, բայց դրա համար պետք է տիեզերքին թույլ տաք պարգևատրել ձեզ։ Զգացեք, որ արժանի եք սիրո, հաջողության ու երջանկության: