Հրաշք միջոց. դուք կարող եք 2 անգամ ավելի փոքր փոր ունենալ արդեն 4-րդ դասից հետո
Յուրաքանչյուր աղջիկ ձգտում է գեղեցիկ և գրավիչ տեսք ունենալ: Այդ նպատակին հասնելու համար ՝ շատ միջոցների են դիմում: Դիետաներ, տանջող վարժություններ,  հոգնեցող ըմպելիքներ…բայց մոռացեք սրանց մասին: Գեղեցիկ կազմվածք ունենալու համար բավական չէ միայն դիետաներ պահելը կամ չափավոր սնվելը:
Սլացիկ կազմվածք ունենալու համար պետք է առաջին հերթին  մարզվել: Իսկ ինչպես անել դա հարմարավետ և մատչելի պայմաններով…
Այսօր Հայաստանում արդեն գործում է մասնագիտացած ակումբ, որտեղ ցանկացած կին, ունենալով ավելի գրավիչ և բարեկազմ դառնալու խնդիր, կարող է վստահ լինել, որ կստանա իր խնդրի լուծումը կարճ ժամանակում։
Ավելի դժվար խնդրի առաջ են կանգնած այն կանայք, ովքեր ծննդաբերել են: Ծննդաբերությունից հետո որոշ կանանց որովայնն այնքան մեծ է լինում, որ, թվում է, դեռ հղի են: Որոշ ժամանակ անց, սակայն, արգանդի կրճատման հաշվին այն սկսում է փոքրանալ ու շատ դեպքերում հասնել նախկին չափսին:  Բայց դա տեղի է ունենում լավագույն դեպքում: Իսկ ի՞նչ անել, եթե ձեզ բաժին է ընկել վատագույն տարբերակը, այսինքն՝ որովայնը շարունակում է մեծ մնալ:
Այդ իսկ պատճառով, մեզ մոտ արդեն գործում է այն  միակ InShape ֆիթնես ակումբը, որն առաջարկում է հետծննդաբերական ծրագրեր մայրիկների համար:  Շատերի կարծիքով՝  սա չի կարող օգնել, կա ՛մ կարող է վնասել ձեր առողջությանը, կա ՛մ որևէ այլ խնդիր առաջացնել, ապա վստահեցնում ենք Ձեզ, որ հենց հաճախորդներն են խոսում  այս ծրագրի արդյունավետության մասին:
Փորձեմ գրվածը փաստել… «Ես 2 երեխաների մայր եմ: 2-ին էլ ծննդաբերել եմ կեսարյան հատումով: Բժիշկս ասում էր, որ պետք է համակերպվեմ կախ ընկած մաշկի և ՄԵԾ փորի հետ:… Բայց ես որոշեցի ՓՈՐՁԵԼ InShape-ի ՀԵՏԾՆՆԴԱԲԵՐԱԿԱՆ ԾՐԱԳԻՐԸ Արդյունքը ՇՈԿԱՅԻՆ ԷԻմ փորը 2 անգամ ավելի փոքր է արդեն 4-րդ դասից հետո»,- մեծ ոգևորությամբ պատմում է  Լիլիթ Սարգսյանը: Նա միակը չէ…նրանց թիվը մեծ է….
Մտածում եք հերթական անգամ մոլորեցնում ենք Ձեզ, ոչ-ոչ սիրելիներս,  ՄԻ՛ ՀԱՎԱՏԱՑԵՔ ԳՈՎԱԶԴԻՆ Պարզապես հարցրե՛ք ձեր ընկերներին, ովքեր ԱՐԴԵՆ ՄԱՐԶՎՈՒՄ ԵՆ InShape-ում♥️ՍԿՍԵ՜Ք ՀԵՆՑ ԱՅՍՕՐ և 1 շաբաթից արդեն կտեսնեք տարբերությունը: Չմոռանանք շեշտել նաև՝ ԱՆՀԱՏԱԿԱՆ մոտեցում  ու ուշադրություն   յուրաքանչյուր հաճախորդին։
Որպես լրացում կարող եմ ասել նաև, որ  InShape-ի համար Եվրոպայի առաջատար ֆիթնես-էքսպերտների կողմից մշակվել, թեստավորվել և հայ սպառողին են հանձնվել տասնյակից ավելի նոր ֆիթնես ծրագրեր՝ ինտենսիվ նիհարեցնող, ուրախ պարային, ձգողական, շնչառական, հետծննդաբերական, մեջքի ցավերի բուժման և շատ այլ ծրագրեր:
Իսկ վերջում հիշեք՝ բոլոր տղամարդիկ սիրում են, երբ կողակիցը ունենում է գեղեցիկ և ամուր կազմվածք: