Ահա, թե ինչու չի կարելի պահել կոտրված հայելին կամ սպասքը տանը, այն կարող է ճակատագրական հետևանք ունենալ
Հավանաբար շատ եք լսել այն մասին , որ չի կարելի կոտրված հայելին պահել տանը , բայց հաճախ պարզապես ձեռքդ չի գնում նման բան անել, քանի որ այդ իրը կարող է մեծ նշանակություն ունենալ կամ պարզապես թանկ արժենալ:
Եվ մասնագետները խորհուրդ չեն տալիս նման բան անել, իսկ ինչու։ Խնդիրն այն է, որ ցանկացած ճաք դեպի իրեն է քաշում բացասական էներգիան։ Եթե տանը կոտրված կամ վնասված իր է լինում , ապա այն այնպիսի էներգիա է կլանում , որը վտանգավոր է մեր առողջության , կյանքի և ինքնազգացողության համար։ Արդյունքում այդ տանը ապրողները կսկսեն հիվանդանալ, կռվել և անհաջողություններ ունենալ։
Ինչ անել եթե ձեր սիրելի իրը կոտրվել է։ Դուք իհարկե կարող եք այն տալ նորոգման, բայց այդպես ճաքը չի վերանա, այն պարզապես չի երևա։Հետևաբար եթե սովորական իր է մանավանդ ոչ շատ թանկարժեք , ապա այն հեշտությամբ դեն նետեք և նորը գնեք։ Իսկ եթե ոչ մի կերպ չի հաջողվում դեն նետել, ուրեմն դրեք մի անկյունում բայց ամեն օր մի օգտագործեք։Մենք հաճախ լավ սպասքը պահում ենք հյուրերի համար, բայց հին և վնասված սպասքը օգտագործում ենք ամեն օր, որը սխալ է և խորհուրդ է տրվում բացարձակ չօգտվել վնասված կամ ճաքած սպասքից։Այն իր ազդեցությունը կունենա և ուտելիքի որակի և դրա համի վրա։
Հատկապես կոտրված հայելիները չի կարելի պահել տանը , դեն նետեք եթե չեք ցանկանում սև ուժերին գերի դառնալ։ Հաճախ ենք հին իրերը պահում տանը իսկ հետո զարմանում ենք, որ չի ստացվում գումար հավաքել կամ լավ ապրել, պարզապես ազատվեք դրանցից և ձեր կյանքը կփոխվի։