24 ժամ ջուր չի լինելու Կոտայքի մարզում եւ Երեւանի Քանաքեռ-Զեյթուն ու Արաբկիր վարչական շրջաններում
Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին եւ սպառողներին, որ պլանային աշխատանքներով պայմանավորված,ս.թ. մայիսի 2-ին ժամը 10:00-ից մինչեւ մայիսի 3-ը ժամը 10։00 կդադարեցվի
Կոտայքի մարզի Բալահովիտ համայնք, Ծաղկունք, Սումգայիթ թաղամասերը։ Առինջ, Գետարգել, Վերին Պտղնի գյուղերը։ Վերին Պտղնի նոր թաղամասը։ Երեւան-Սեւան մայրուղու իրավաբանական անձ հանդիսացող բաժանորդների։
Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի Քանաքեռ թաղամասի բոլոր բազմաբնակարան շենքերի եւ առանձնատների, Թբիլիսյան խճուղին ամբողջությամբ այդ թվում իրավաբանական անձ հանդիսացող բաժանորդների, Զ․ Սարկավագ փողոց 106 եւ 106ա շենքերի, 145-151 շենքերը իրենց կոտորակներով, 72, 126, 128 շենքերը իրենց կոտորակներով, 5 եւ 6 փակուղին,  Ֆանարջյան փողոցը իր նրբանցքներով, Լեփսիուս 6 փողոցի բազմաբնակարան շենքերի եւ առանձնատների, Լեփսիուս 2-5 փողոցների առանձնատների, Յաղուբյան փողոցի, Դրոյի 15-ից բարձր բազմաբնակարան շենքերի եւ առանձնատների, Դրոյի 4-րդ շենքի, Մ.Ավետիսյան 1, 2, 3, 4 փողոցների, Նորաշխարհյան, Շովրոյան, Բուսաբանական, Ռայնիս փողոցների առանձնատների, Շովրոյան փողոցի 12, 14, 16 շենքերի, Ռուբինյանց 17-23 բազմաբնակարան շենքերը իրենց կոտորակներով, Նորաշխարհյան փողոցի 17, 17/1 շենքերի, Ռայնիս փողոցի 90 եւ 105 շենքերի եւ Ռայնիս փողոցի 9-19 շենքերը իրենց կոտորակներով, Ռուբինյանց 12, 14, 16 շենքերը իրենց կոտորակներով, Ռուբինյանց փողոցի 20-28 բազմաբնակարան շենքերի, Ռուբինյանց 1, 1ա, 2, 2/1, 2/2, 2/3 շենքերը եւ հարակից բնակիչ-բաժանորդները, Գոգոլ փողոցի 80, 85, 86, 87, 89, 90 եւ 5ա շենքերի, Պ.Սեւակ փողոցի 90, 92, 106 շենքերը եւ հարակից բնակիչ-բաժաներդները, Ֆանարջյան փողոցի Ուռուցքաբանության ինստիտուտի, Կ.Ուլնեցի 3-րդ փակուղու բազմաբնակարան շենքերի եւ Կ.Ուլնեցի փողոցի 1, 2 շենքերի, Կ.Ուլնեցի 2-րդ փակուղու 4, 6 շենքերի, Կ.Ուլնեցի փողոցի 70, 70/1, 72, 74, 76 շենքերի, Միքայելյան վիրաբուժության կենտրոնի, Քանաքեռ այգիների առանձնատների, Աշտարակ Կաթ գործարանի, Ծ․ Աղբյուր փողոց 55 շենքը կոտորակներով եւ նոր թաղամասի, Արթմեդ բժշկական կենտրոնի, Մ․ Ավետիսյան փողոցի Արաբկիր վարչական շրջանի Թբիլիսյան խճուղու բոլոր իրավաբանական բաժանորդները եւ 31, 31/1, 33, 35, 37, 39, 43 բազմաբնակարան շենքերի ջրամատակարարումը։
Ընկերությունը հայցում է սպառողների ներողամտությունը պատճառված անհանգստության եւ կանխավ շնորհակալություն հայտնում ըմբռնման համար։