Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 7-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։30-12։00 Գրիբոյեդովի փ. 3, 5, 5ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 50 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վրացական 2-րդ նրբանցքի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Խաղաղ Դոնի փ. 23 շենքի 9-13 մուտքերը,
11։00-17։00 Ամիրյան փ. 4/2, 4/4 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Իսահակյան թաղ. 45 շենքը, Հովհաննիսյան փ. 29 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մ.Ավետիսյան փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լեփսիուսի 5-րդ փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լեփսիուսի 6փ. 7-10 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 20 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վաղարշյան փ. 17 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մամիկոնյանց փ. 29 շենքը, Գարեգին Նժդեհի հրապարակի ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորագավիթ 9 փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Անդրանիկի փ. 10/1, 10/2, 10/3, 75, 166 շենքերը, Շերամի փողոցը, Շիրազի փ. 38 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,