Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 9 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 20-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երեւան քաղաքում՝
10։00-16։00 Հերացու փ. 18-24 շենքերը, Մյասնիկյան փ. 2-4 սեփական տները, Այգեստան 11փ. 1-4 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թումանյան փ. 31, 31ա, 33 շենքերը, Հին Երեւանցու փ. 57, 59, 61 սեփական տները, Փարպեցու փ. 15-28 շենքերը, Մաշտոցի պող. 29, 31 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Իսահակյան թաղ․ 1/1, 1/2, 3/3 շենքերը, Հովհաննիսյան փ. 25/1, 25/2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-16։00 Խաղաղ Դոնի փ. 31 շենքի 8-13 մուտքերը եւ 35 շենքը,
11։00-17։00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենցի փ. 2/1 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Քուչակ թաղ․ 48 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 51, 51/1 շենքերը, Պռոշյան նրբանցքը, Դեմիրճյան փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սողոմոն Տարոնցի փ․1, 1/1, 3, 3/2, 5 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շերամի փ. 77 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,