10։00-13։00 Արենի գյուղը մասնակի,
10:00-16:00 Եղվարդ համայնքի Բոլոր հողեր և Կալեր թաղամասերը, Ծիրանանոց թաղամասը մասնակի, Սպանդարյան և Շահումյան փողոցները,
11:00-15:00 Աբովյանի տարածաշրջանի «ԼՏԸ Միքայել», «Արարատ Լադա», «Արզնի թռչնաֆաբրիկա», «Ակնա Լիճ», «Արիկո Գոռ» ՓԲ ընկերությունները, «Մոսկվա Հոթել» ՍՊ ընկերությունը, «Ռաֆ Խաչատրյան», «Օֆելյա Մովսիսյան», ԲԸ ընկերությունները, «Կարեն Պողոսյան» ԱՁ-ն, Արզնի գյուղի 4-րդ թաղամասը, «Գազ-Գրուպ», «Պրոբիզնես» ՍՊ ընկերությունները, «Բիթերմ Ռիվեր», «Ռ․Թովմասյան», «Թագուշ Կուզինյան» «Բաբլոյան», «Արմեն Զարախանյան» ընկերությունները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-15։30 Սևան քաղաքի Ցամաքաբերդ թաղամասն ամբողջությամբ, Գոմաձոր թաղամասը մասնակի, «ԲԷՑ» ընկերության վարչական շենքը, «Բուսաբույժ-Նանա» արտադրական կոոպերատիվը, «Սևան–Նէ» հյուրանոցը, «Իշխան», «Գևորգյան Քոլեթ», «Տապան» ռեստորանները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:30-16:30 Սևան քաղաքի Թումանյան փ. 21–59, 132 առանձնատները, Աբովյան փ. 2, Չարենցի փ. 61 առանձնատները, Սևանի դատարանը, դատախազությունը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,