Մուրացանի փողոցում իրար են բախվել «Մերսեդես»-ն և «Օպել»-ը. կան վիրավորներ
Ապրիլի 3-ին, ժամը 16.30-ին, Երևանի Մուրացանի փողոցում իրար են բախվել «Մերսեդես» և «Օպել» մակնիշի ավտոմեքենաներ. «Օպելի» երկու ուղևորները մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել են հիվանդանոց:
Կատարվում է քննություն։ Այս մասին հայտնում են ՀՀ ոստիկանությունից՝ ներկայացնելով ապրիլի 3-ին  Հայաստանի հանրապետությունում տեղի ունեցած ճանապարհատրանսպորտային պատահարները:
Ապրիլի 3-ին, ժամը 22.45-ին, Երևանի Գայի պողոտայի և Թոթովենցի փողոցի խաչմերուկում իրար են բախվել «Ջին Բեյ» և «Հոնդա» մակնիշի ավտոմեքենաներ, ապա «Ջին Բեյը» բախվել է էլեկտրասյանը, ծառին և «Օպել» մակնիշի ավտոմեքենայի. «Ջին Բեյի» 41-ամյա ուղևորը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց:
Ապրիլի 3-ին, ժամը 20.00-ի սահմաններում, Արարատի մարզի Բերքանուշ-Ազատավան գյուղամիջյան ճանապարհին իրար են բախվել «ՎԱԶ-211030», «ՎԱԶ-21099» և «ԲՄՎ» մակնիշի ավտոմեքենաներ. «ՎԱԶ-211030-ի» 41-ամյա վարորդը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց:
Ապրիլի 3-ին, ժամը 20.00-ի սահմաններում, «ՎԱԶ-2107» մակնիշի ավտոմեքենայի վարորդը Արտաշատ քաղաքի Օգոստոսի 23-ի փողոցում վրաերթի է ենթարկել 57-ամյա քաղաքացու, որը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց:
Ապրիլի 3-ին, ժամը 17.30-ի սահմաններում, Արարատի մարզի Գեղանիստ գյուղում «Նիսան Պրիմերա» մակնիշի ավտոմեքենայի վարորդը վրաերթի է ենթարկել 67-ամյա քաղաքացու, որը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց:
Ապրիլի 3-ին, ժամը 12.30-ի սահմաններում, Վանաձոր-Դիլիջան ճանապարհի 14-րդ կմ-ին «Օպել Կոմբո» մակնիշի ավտոմեքենան դուրս է եկել երթևեկելի գոտուց և բախվել հողաթմբերին. 28-ամյա վարորդը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց:
Ապրիլի 3-ին, ժամը 13.20-ի սահմաններում, Գյումրի քաղաքի Ղարիբջանյան խճուղում իրար են բախվել «Մերսեդես» և «ՎԱԶ-21099» մակնիշի ավտոմեքենաներ. «ՎԱԶ-21099-ի» 43-ամյա ուղևորուհին մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց:
Ապրիլի 3-ին, ժամը 15.50-ի սահմաններում, Երևան-Գյումրի ճանապարհի 105-րդ կմ-ին իրար են բախվել «Մերսեդես» և «Օպել» մակնիշի ավտոմեքենաներ. «Մերսեդեսի» 31-ամյա վարորդը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց:
Ապրիլի 3-ին, ժամը 20.20-ի սահմաններում, Կապան-Նորաշենիկ ճանապարհի 15-րդ կմ-ին «ՎԱԶ-2106» մակնիշի ավտոմեքենան դուրս է եկել երթևեկելի գոտուց և գլորվել ձորը. 53-ամյա վարորդը մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց: