Լայն հնարավորություններ՝ բիզնեսի վարկավորման համար. Ամերիաբանկի ՓՄՁ օնլայն վարկեր․ հայտի պատասխանը՝ ընդամենը 5 րոպեում
Ամերիաբանկը շարունակում է ակտիվորեն վարկավորել Փոքր և միջին ձեռնարկատիրության ոլորտի ընկերություններին։ Առցանց դիմելով բանկ, կարելի է ստանալ մինչև 10 մլն ՀՀ դրամ ավտոմատ հաստատվող օնլայն վարկեր Փոքր և միջին բիզնեսի համար։ Բանկն առաջարկում է բիզնեսի աջակցության հարմարավետ պայմաններ www.sme.ameriabank.am հարթակի միջոցով կարելի է գրանցվել, ընտրել ՓՄՁ վարկավորման տեսակը, նշել վարկի արժույթն ու գումարի չափը և ստանալ պատասխանը ընդամենը 5 րոպեի ընթացքում։
Ամերիաբանկը հնարավորություն է ընձեռում օնլայն դիմելու նաև 10 մլն ՀՀ դրամ և ավելի վարկի համար և օնլայն հետևելու դիմումի ընթացքին, ինչը էականորեն կխնայի բիզնեսի ժամանակը։
Տեղեկացնում ենք նաև, որ հաճախորդները կարող են օնլայն եղանակով Ամերիաբանկ տեղափոխել այլ ֆինանսական կազմակերպություններում գործող մինչև 10 մլն ՀՀ դրամ բիզնես վարկը։
Ամերիաբանկը մեկ անգամ ևս հորդորում է օգտվել Բանկի ընձեռած հնարավորություններից և կատարել բանկային գործարքներն առցանց։
Մանրամասները՝  այստեղ։
«Ամերիաբանկ» ՓԲԸ
Ամերիաբանկը Հայաստանի դինամիկ զարգացող բանկերից է և  դասվում է երկրի ամենակայուն և խոշոր ֆինանսական հաստատությունների շարքին: «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ ունիվերսալ բանկ է, որը մատուցում է կորպորատիվ,  ներդրումային և մանրածախ բանկային ծառայություններ`  տրամադրելով բանկային լուծումների ամբողջաան փաթեթ: Ամբողջական տեղեկատվության համար  այցելել www.ameriabank.am կամ զանգահարել (+37410) 56 11 11 հեռախոսահամարով:
Բանկը վերահսկվում է ՀՀ Կենտրոնական բանկի կողմից: