«ՀԷՑ»-ը տեղեկացնում է. Լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 7-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Բաղրամյան պողոտա 31ա, Գուլակյան, 80, Ա.Ավետիսյան, 70, Ա.Ավետիսյան, 80, Գոգոլի 85, 86, Քանաքեռ ՀԷԿ 2/1, 4 շենքեր, Ջեյմս Բրայսի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Բաղրամյան պողոտա, 62, Խաչատրյան, 1/4 , 30 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, թիվ 132 դպրոց, Արղության, 29, 38, 40 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Գրիբոյեդովի 21/2, 21/4. 21/5, 21/6, 21/12, 21/13 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչբաժանորդներ, Բարբյուսի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Հովսեփ Էմինի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Սևքարեցի Սաքոյի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Դավիթաշեն 1-ին թաղամասի 27 շենք, Բագրատունյաց պողոտա 29, 31, Վ․Շենգավիթ 10-րդ փողոց, 19ա շենքեր, Վ․Շենգավիթ 10-րդ փողոցի սեփական տներ, Արտաշիսյան փողոցի սեփական տներ, Ֆրունզեի փողոց 60ա, Բագրատունյաց պողոտա 53 շենքեր, Ֆրունզե, Թ․Սարյան, Լ․Խաչիկյան փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Զավարյան փ. 20-55 սեփական տներ, Տոլստոյի 8-64 սեփական տներ, Երվանդ Քոչար 23, 23/7, 28 շենքեր, Չարենցի 59 շենք, Ֆիզկուլտուրնիկների 29, 29/1 շենքեր, Ալ․ Մանուկյան 36 շենք, Այգեստան 4, 5, 6, 12 փողոցներ (մասնակի), Մարտի 8-ի փողոցի 13, 18, 34, 36 տներ, Նալբանդյան 7/1, Արամի 4/3, Աբովյան 2/5, Թումանյան 35ա, Փարպեցի 9բ, Փարպեցի 11ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Նորքի 2-րդ միկրոշրջանի Մոլդովական 20, 50/2 բնակելի շենքեր, Դ․ Մալյան 2-27 սեփական տներ, Նորքի 9-րդ միկրոշրջանի Վիլնյուսի 45, Ավան՝ Բրյուսով թաղ․ 64, Սայաթ Նովա թաղամաս, 6, Ավան-Առինջ 1-ին միկրոշրջան, 2/13 շենքեր, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,