«ՀԷՑ»-ը տեղեկացնում է. Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 5-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Արշակունյաց պող․ 51 շենք, Չեխովի փ․ 15, 34 շենքեր, Գյուլիքևխյան փ. 7 շենք, Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 19 շենք 2-րդ մուտք, Նոր Նորք 6-րդ զանգ.՝ Շոպրոնի 2-րդ նրբանցք 3, 4, 5, 6, 7, 8; 4-րդ նրբանցք 4, 6, 8 շենքեր, Լյուքսեմբուրգի փ. 10 շենքեր, թիվ 163 դպրոց, թիվ 36 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16:00 Ավանեսովի 1-ին փողոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17:00 Կողբացի փ. 42, Պուշկինի փ. 38, 38/1, 40 շենքեր, Տերյան փ. 23, 25 շենքեր, Սայաթ-Նովա պող. 20, Թումանյան փ. 26, 28, 28ա շենքեր, Թումանյան 1 անցուղի 2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Իսակովի պող. 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 50/7 շենքեր, Հալաբյան փ. 57, 59, շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Տիգրան Մեծի պող. 45 շենք, Նորագավիթ 3, 4, 6, 7 փողոցների սեփական տներ, Արտաշատի խճ․ 3 փողոց 1 փակուղու սեփական տներ, Նորագավիթ 1, 2, 6 փողոցների սեփական տներ; 2-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի; 6-րդ փողոցի 2-րդ փակուղու սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,