Երկար ժամանակ լույս չի լինելու Երևանում և մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 25-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Մաշտոցի պող. 50, 50ա շենքեր, Կորյունի փ. 23, 23/37 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Նորք Մարաշ՝ Նորք 7 փողոցի և 7-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, թիվ 124 մսուր մանկապարտեզ, Նորքի Այգիներ թաղ. 243, 247 սեփական տներ, “Անաիդա Ասատրյան” ՍՊԸ, “Վիտրոմետ” կանանց առողջության կենտրոն, Արմենակյան փ. 61-65 սեփական տներ, Ավան՝ 3, 5, 6, 12 փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավթաշեն 3-րդ թաղ. 5, 6, 6Ա, 7, 7Ա, 34Ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Չարբախ 2, 7, 8, 9 փողոցներ, սեփական տներ, Բագրատունյաց փ. 15, 19, 21, 25, 27 շենքեր, Բագրատունյաց 13 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Եղբայրության փ. 16 շենք, Գարեգին Նժդեհի փ. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 շենքեր, Արարատյան փ. 5 շենք, Մանթաշյան փ. 51, 53 շենքեր, Մանանդյան փ. 17 շենք, Արարատյան փ. 7, 9 շենքեր, Ներքին Շենգավիթ 2, 3 հանրակացարաններ, Զարյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, ՀՀ ԱՆ Վ․Ա․ Ֆանարջյանի անվան Ուռուցքաբանության ազգային կենտրոն, Շրջանցիկ Թունել, Ղափանցյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,