Երկար ժամանակ լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նորք Մարաշ՝ Նորքի 13 փողոցին հարակից սեփական տներ, Դավիթ Բեկի փողոցի և Նորքի 17 փողոցի սեփական տներ, “Զավարտ” ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ 5-րդ, 6-րդ փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16։00 Նոր Արեշ 22փ. 15-42 սեփական տներ, Էրեբունի փ. 21, 21/1, 23 շենքեր և 11փ. 72 շենք, Ազատամարտիկների փ. 75-82 սեփական տներ և 87, 89 շենքեր,
11։00-17։00 Կոմիտասի պող․ 48ա շենք, Ա․Ավետիսյան փ․ 25, 43 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գյուլբենկյան փ․ 24 շենք, Սունդուկյան փ․ 26, 28 շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռուբինյանց փ․ 5, 7, 9 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դրոյի փ․ 8-10, 12 շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16։00 Աշտարակ քաղաք՝ Գեղազնիկ, Տիգրան Մեծի, Ալեք Մանուկյան, Սիսակյան, Պետրոսյան, Ղափանցյան, Թումանյան, Քասախ, Երևանյան, Արտակի, Արցախի և Գրիբոյեդովի փողոցներ,
10։00-13։00 Արարատ քաղաք` Շահումյան, Կոմիտասի, Կոլխոզնիկների, Պուշկինի, Մուրացանի, Սերոբ Աղբյուրի, Սալակիթ, Խանջյան, Ղուկասյան, Տպագրիչների, Երկաթուղայինների, Աբովյան, Գրիբոյեդովի, Ցեմենտագործների փողոցներ մասնակի,
10։00-14։00 Վեդի քաղաք` “Վեոն Արմենիա”, “Վիվասել-ՄՏՍ” ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, “Յուքոմ” և “Արմենիա Թի-ՎԻ” հեռուստաընկերություն, Սիսավան, Նոր Ուղի, Գինեվետ գյուղեր, Վեդու Գինու գործարան-բանավան,
10։30-16։00 Արտաշատ քաղաք` Մռավյան, Խանջյան, Սպանդարյան, Աբովյան, Խանջյան, Ա. Խաչատրյան, Աղայան, Նալբանդյան, Նարի-Դոսի, Կամոյի, Չարենցի, Իսահակյան, Ստեփանյան, Ս.Հակոբյան, Պատկանյան, Երևանյան, Մյասնիկյան փողոցներ մասնակի, Օգոստոսի 23 փողոցի 21 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Արտաշատ քաղաք՝ Թումանյան փողոց մասնակի,
10։00-16։00 Ջերմուկ քաղաք՝ Վարդանյան, Մյասնիկյան, Իսակովի, Շահումյան, Բարեկամության, Ավտոկայանի փողոցներ մասնակի, Ձախափնյա թաղամաս, Քաղաքապետարան, Վնասազերծման կայան, “Արմենիա” և “Ջերմուկ աշխարհ” առողջարանային համալիրներ, Ճոպանուղի 1, 2, Հանքային ջրեր 1, 2 ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կաթսայատուն, “Մուշեղ ՀԷԿ” ՍՊԸ, “Ջերսան” հյուրանոց, Կարմրաշեն և Հեր Հեր գյուղեր,