Այսօր տասնյակ հասցեներում հոսանքազրկումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 8-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 16, 16/1, 18, 18/1, 20 շենքեր, Լվովյան փ. 13, 15, 16/1, 17, 19, 21, 23 շենքեր, թիվ 134 դպրոց, թիվ 100 մսուր-մանկապարտեզ, նախկին «Նորք» կինոթատրոնի շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորքի Այգիներ փ. 250, 269 սեփական տներ, Արմենակյան փ. 125 բնակելի շենք, «Եվրոստան Ույուտ» ՍՊԸ, «Նաիրի Բիզնես Տուր» ՍՊԸ, «Նաիրի» հյուրանոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավթաշեն 2-րդ թաղ․ 2, 8, 9, 11, 42 շենքեր, Դավթաշեն 3-րդ թաղ․ 30, 31 շենքեր, Փիրումյան փողոցի և հարակից սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Արարատյան 1-ին զանգված 10, 12, 14, 16 շենքեր, 16 թաղ․ 36, 38 շենքեր, թիվ 185, 188 դպրոցներ, Բեկնազարյան փողոց և հարակից տարածքներ, Լենինգրադյան փ. 21/13 շենք,
10:30-16:30 Պուշկինի փ. 58-72 սեփական տներ, Պուշկինի փ. 15ա շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սարյան փ. 7-17 շենքեր,
11:00-15:00 Երկաթուղայինների փ. 5-9 փողոցներ,
11:00-17:00 Սև Քարեցի Սաքոյի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոմիտասի պող. 1, 1/2-1/6, 1/11, 7/2, 7/3, 7/4 շենքեր, Գյուլբենկյան փ. 38Ա շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բակունցի փ. 9-21 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բակունցի փ. 2, 4 շենքեր, Հակոբյան փ. 4 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մալխասյանց փ. 3 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մալխասյանց փ. 5-25 սեփական տներ, Հ․Էմինի փ. 1-9 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորագավիթ թաղ. 1, 7, 9, 13 փողոցների սեփական տներ, Նորագավիթ 1-ին փողոցի 4-րդ և 5-րդ նրբանցքների սեփական տներ, Նորագավիթ թաղ. 10-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, Հ․Հովհաննիսյան, Պապովի և Մարկվարտի փողոցների սեփական տներ, Ներքին Շենգավիթ 11փ․ 35, 35ա, 37, 37գ շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բագրատունյաց պող․ 28 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,