Մարտի 25-ին և 26-ին հարյուրավոր հասցեներում լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 25-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00Նորք Մարաշ՝ Նորք թաղի առանձնատներ, Նորք 2-րդ փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, Նորք 1-ին փողոցի առանձնատներ, Նորք 2-րդ փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, Նորք 2-րդ նրբանցքի առանձնատներ, Նորք 5-րդ փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 6-րդ զանգ.՝ Շոպրոնի 2-րդ նրբանցք մասնակի, Լյուքսեմբուրգի փողոց մասնակի, «Ալգորիթմ» վարժարան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Գ․ Հովսեփյան փողոց 24/30, 24/33, 56/6, 56/7 շենքեր,«Սահալքո», «Դի Ջի թեք Էյեմ», «Նորաշեն Գրուպ», «Պարտնյոր Գրուպ», «Բիք Քափիթալ», «Մռավ Սար», «ՀԼ․ Քոնսթրաքշն», «Պրեմիում Ռեալթի», «Պանորամա», «Տիդա-2023», «Քլինսոֆթ» ՍՊԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ս․Խանզադյան 2-րդ նրբանցքի առանձնատներ, Նորք Թաղի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Իսահակյան փ. 28 շենք, Կորյունի փ. 19ա, 23 շենքեր, Տերյան փ. 44 շենք, Կենտրոն Վարչական շրջանի շենք միակողմանի և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Գ․ Հովսեփյան փ. 24/30, 24/33, 56/6, 56/7 շենքեր, «Սահալքո», «Դի Ջի թեք Էյեմ», «Նորաշեն Գրուպ», «Պարտնյոր Գրուպ», «Բիք Քափիթալ», «Մռավ Սար», «ՀԼ․ Քոնսթրաքշն», «Պրեմիում Ռեալթի», «Պանորամա», «Տիդա-2023», «Քլինսոֆթ» ՍՊԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Տիգրան Մեծի պող. 44, 46 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավիթ Անհաղթի փ. 23-23/20 շենքեր, Զեյթուն 10 փողոց 1/5-43 առանձնատներ, Արաբկիր 39 փողոց 25-30; 47 փողոց 4/1-12; 49 փողոց 2-22/5 շենքեր, Հյուսիսային ճառագայթ 1-17 առանձնատներ, Կոմիտասի պող. 19 շենք, Փափազյան փ. 21-21/2 շենքեր, Ուլնեցի փ. 70, 70/1 շենքեր, Լեփսուսի փ. 4-10Ա շենքեր, Գյուլբենկյան փ. 36-40 շենքեր, Ա.Խաչատրյան 10 շենքեր, Անդրանիկի փ. 110, 134, 136, 112, 130 շենքեր,
11:00-17:00 Էջմիածին քաղաք մասնակի, Էջմիածին քաղաք՝ Չարենց թաղամաս, Խորոնք գյուղ մասնակի,
11։00-17։00 Մասիս քաղաք՝ 2-րդ, Կայարան և Նոր թաղամասեր մասնակի, Ռանչպար և Սիս գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
12։00-14։00 Դիմիտրով, Մասիս, Բաղրամյան, Բուրաստան, Ազատավան, Բերքանուշ, Դալար, Մրգավան գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։30-12։30 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Խորենացի, Գլաձորյան, Ալավերդյան, Անդրանիկի, Զորավար Վարդանի, Կամոյի, Կիրովի, Միկոյան, Մոմիկի, Չալաբյան, Սևակի, Թելավի փողոցներ մասնակի, Երևանյան խճուղի մասնակի, Ագարակաձոր գյուղ մասնակի,
10։30-13։30 Վայք քաղաք՝ Շին գրասենյակին կից տարածք, Զառիթափ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։30-15:00 Արգել համայնք մասնակի, «Արգել», «Սապֆիր», «Ծաղկանոց» այգեգործական ընկերություններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11.00-16.00 Գառնի գյուղ՝ Բանավան Թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11։00-16:30 Քասախ համայնք՝ Վ. Սարգսյան, Հ Շիրազի, Ս. Գալստյան, Ն. Ավետիսյան, Կ. Դեմիրճյան, Ա. Հարությունյան, Նժդեհի փողոցներ մասնակի,
11:00-17։00 Աբովյան քաղաք՝ 6, 7, 8 միկրոշրջաններ մասնակի, Նոր Գեղի գյուղ՝ Կոյուղի Թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արզնի համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բյուրեղավան քաղաքի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, «Բյուրեղաշող», «Գոլդեն Ֆլաուեր», «Արզնի Էքսպրես», «Վյակ», «Էյ Էլ Թի», «Արզնի Գրուպ», «Լուսիմա», «Ե/Գ Առողջարան» ՍՊԸ-ներ, «Արզնի էսթետիկա» վիրաբուժության կենտրոն և սպա, Հանգստի գոտի, «Կ․ Պողոսյան» և «Ա․ Ահարոնյան» «Նարեկ 95» ԱՁ-ներ, Սեփականատերեր՝ «Մ․ Հարությունյան», «Նարեկ Առաքելյան», «Վ․ Մանուկյան», «Վ․ Հակոբյան», «Կոյուղի», «Մանո», «Սանատորիա»,«Խաչմերուկ», «Գետաշեն», «Սառնարան», «Գերեզմաններ» և «Գյուղապետարան» թաղամասեր,
09:30-11:30 Ակունք 4-րդ փողոց, Ակունք 4-րդ փողոց 1-ին նրբանցք, Ակունք 5-րդ և 6-րդ փողոցներ, Ակունք 6-րդ փողոց 1 նրբանցք,
10։00-16։00 Սևան քաղաք՝ Գոմաձոր թաղամասն ամբողջությամբ, Սևանի հեռուստակայան, Էռլիան և Մարս ՍՊԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,