Դերում՝ «Զիմալոտտո» ընկերության գլխավոր տնօրենը՝ Անդրեյ Ժդանով։ Նա խաղում է թատրոնում, կինոյում գրեթե չի երեւում, քանի որ, իր խոսքով, ռուսական կինոյին տաղանդն է պակասում։ Սերիալից հետո մի քանի ֆիլմերում նկարահանվել է, սակայն այսօր բոլոր առաջարկներից հրաժարվում է։ Սերիալի նկարահանումների ընթացքում դերասանը սիրահարվեց կոլեգաներից Յուլիա Տակշինային, նրանք ամուսնացան ու երկու երեխա ունեցան, սակայն շուտով բաժանվեցին։
Դերում՝ գլխավոր հերոսուհի
Եկատերինա Պուշկարյովա 35-ամյա դերասանուհին 5 տարի առաջ դուստր ունեցավ, ում տարօրինակ անունով է կնքել՝ Իա։ Նա այսօր թատրոնում է խաղում եւ հեռուստատեսությամբ չի երեւում։
Յուլիա Տակշինա
Դերում՝ Վիկտորիա, ընկերության քարտուղարուհին։ Յուլիայի համար այս սերիալի դերն առաջինն էր։ Այն հաջող էր նաեւ նրանով, որ նկարահանման ընթացքում նա եւ գլխավոր կերպարը ներկայացնող Գրիգորի Անտիպենկոն սիրահարվեցին ու ամուսնացան։ Նրանք այսօր երկու որդի ունեն՝ 9 տարեկան Իվանն ու 7 տարեկան Ֆեդյան, սակայն զույգն ամուսնալուծվել է։ Յուլիան նույնպես հայտնի հեռուստատեսային նախագծերում չի երեւում։
Օլգա Լոմոնոսովա
Դերում՝ Կիրա, գլխավոր հերոսի նշանածը Լոմոնոսովան սերիալից հետո նույնպես քիչ է երեւում։ Եւ եթե դերում նրա կերպարն ու Անտիպենկոյի կերպարը սիրահարներ էին, իսկ Տակշինայի կերպարը՝ նրա ընկերուհին էր, ապա կյանքում հակառակը ստացվեց։ Լոմոնոսովան մտերմացավ Անտիպենկո-Տակշինա զույգի հետ ու անգամ նրանց ավագ որդու կնքամայրը դարձավ։ Անձամբ Օլգան թատրոնում է խաղում եւ երկու դուստրերին մեծացնում։
Պյոտր Կրասիլով
Դերում՝ Ռոման, գլխավոր հերոսի մտերիմ ընկերը Նախքան այս սերիալում նկարահանվելը Կրասիլովն արդեն բավական հայտնի էր «Խեղճ Նաստյա» սերիալից։ Սակայն այս սերիալից հետո 10 տարի է՝ նա ոչ մի տեղ չի երեւում։
Իլյա Լյուբիմով
Դերում՝ բացասական կերպարներից՝ Ալեքսանդր Բավական ակտիվ նկարահանվում է տարբեր նախագծերում։ Անձնական կյանքում էլ ամեն ինչ լավ է՝ ամուսնացած է, երկու երեխա ունի։