Ահա` ինչ կլինի, եթե սառույցի կտորը դնեք ձեր ծոծրակին
Ցանկանո՞ւմ եք լցվել էներգիայով և ձեզ ավելի երիտասարդ զգալ: Համաձայն չինական ավանդական բժիշկների, ձեզ հարկավոր է միայն մեկ կտոր սառույց և ճնշման կետ: Այդ կետը հայտնի է որպես Ֆենֆու, և համարվում է կետ, որը կարգավորում է մարմնի գործունեությունը, կանխում հիվանդությունները: Այն գտնվում է ծոծրակի վրա:
Ահա՝ ինչ է այդ մասին գրում Beauty Health Page-ը.
«Ուղիղ պառկեք փորի վրա, և դրեք սառույցը Ֆենֆու կետի վրա, որը գտնվում է վզի հետևի մասում: Դա նաև նստած կարող եք անել: Սառույցը պետք է այդպես 20 րոպե մնա, դրա համար կարող եք այն ամրացնել ամրակապով: Կրկնեք սա առավոտյան ուտելուց առաջ, և երեկոյան քնելուց առաջ: Ամեն 2 անգամից հետո պետք է 2 օր դադար տալ, և մի անհանգսացեք մրսելու համար:
Ի՞նչն է այս հնարքը օգտագործելու օգուտը: Բոլորը նկատում են, որ «լիցքավորվում» են էներգիայով, քանի որ արյան մեջ էնդորֆիններն են ավելանում: Այս հնարքը նաև կօգնի ձեզ ազատվել գլխացավերից, մրսածությունից ու կնպաստի քնի լավացմանը: Դուք նաև կնկատեք, որ ձեր տրամադրությունը լավանում է:
Բայց նաև կան նախազգուշացումներ՝ մի փորցեք այս սառույցի հնարքը, եթե խնդիրներ ունեք սրտի հետ կամ հղի եք: