Մայր ու դուստր ինքնատիպ դիմահարդարման միջոցով վերածվում են մտացածին հերոսների (լուսանկարներ)
Ամերիկյան Սան Դիեգոյում բնակվող Դեսարայ Ռոմանը պրոֆեսիոնալ դիմահարդար է, ով իր մասնագիտական հմտությունների շնորհիվ կարողանում է անճանաչելիորեն կերպարանափոխվել:
Ինչպես նշում է The Daily Mail-ը, կինն իր ինքնատիպ փորձարկումներում ներառում է նաև մանկահասակ դստերը, ով մայրիկի վառ երևակայության ու ներկերի կախարդանքի շնորհիվ վերածվում է մտացածին հերոսների:
Հայտնի է, որ նա նախընտրում է ստեղծագործել դիսնեյյան մուլտհերոսների թեմայով, ինչը, անշուշտ, ոգևորիչ է նրա դստեր համար:
Նշվում է, որ Դեսարայն իր մեկը մյուսից ինքնատիպ ու բարդ աշխատանքների լուսանկարներով կիսվում է Instagram սոցկայքում, որտեղ ունի հարյուր հազարավոր հետևորդներ:
Ursula and Ariel: Make up artist Dehsarae Roman, from San Diego, is known for her incredible body painting and special effects make up skills and shares snaps alongside her little girl Khaliyah Sonae
Just like the real thing: Another snap saw the doting mother and her four-year-old daughter transformed into Pocahontas and Meeko the raccoon
Bold: Since starting their Instagram page, the clever duo has earned a whopping 286,000 followers and often share snaps of themselves resembling popular Disney characters and superheroes