Անժելա Սարգսյանի նախկին «տղամարդ»-ն Ալինա Մարտիրոսյանի հետ գրկախառնված լուսանկար է հրապարակել
Օրերս համացանցի քննարկման թեմա էր դարձել Անժելա Սարգսյանի նախկին «տղամարդ» Կարեն Արայանի  ու Ալինա Մարտիրոսյանի սիրային կապի մասին ասեկոսեները, որի մասին կողմերը  որևէ մեկնաբանության  չէին տալիս:
Իսկ ամեն ինչ սկսվել էր նրանից, որ համացանցի հերթական ասեկոսեի  հերոսներն իրենց ֆեյսբուքյան էջերում հրապարակել էին Ալինա Մարտիրոսյանի գծանկարը, որի հեղինակը հենց Կարեն Արայանն էր:
Ավելի ուշ համացանցում հայտնվեց լուսանկար, որտեղ երևում էր, որ Կարեն Արայանը Ֆեյսբուքում կարգավիճակի փոփոխություն է գրանցել ու նշում է , որ հարաբերությունների մեջ է Ալինա Մարտիրոսյանի հետ:
Մինչ կողմերը լռում են ու չեն պատասխանում իրենց ուղղված հարցերին, համացանցում նոր լուսանկար է տարածվել, որտեղ Կարեն Արայանն ու Ալինա Մարտիրոսյանը գրկախառնված են:
Այս լուսանկարն  ֆեյսբուքյան իր էջում  հրապարակել է Կարեն Արայանը, սակայն նշել է միայն ընկերների համար ցուցադրության նպատակով:
Փորձեցինք կապ հաստատել Կարեն Արայանի հետ, սակայն  վերջինս չպատասխանեց մեր  հաղորդագրություններին: