Հղիության վերջին ամսում գտնվող Մեգան Ֆոքսը և իր ամուսին Բրայան Օսթինը իրենց երկու որդիների հետ Մալիբույում
Երրորդ բալիկին սպասող դերասանուհի Մեգան Ֆոքսը և նրա ամուսին Բրայան Օսթինը իրենց երկու որդիների՝ 2-ամյա Բոդհիի և 3-ամյա Նոյի հետ դուրս էին եկել զբոսնելու: 30-ամյա դերասանուհին ծածկել էր իր մեծ փորիկը գեղեցիկ սև մաքսի զգեստով:
Մեգանի հայր Ֆրանկլին Ֆոքսը հայտնել է, որ դերասանուհին կրկին տղա է ունենալու: Հարցազրույցի ժամանակ Մեգանի հայրն ասել է. «Ես չեմ հավատում, որ աղջիկս երրորդ տղան է ունենալու:»
Մեգանի և նրա ամուսնու միջև հարաբերությունները կարծես թե արդեն հարթվել են: Զույգը վերջին տարիների ընթացքում հասցրել է մի քանի անգամ բաժանվել և միանալ, և արդեն մեկ տարի է, ինչ նրանք ամուսնալուծության գործընթացի մեջ են: Այնուամենայնիվ, դերասանուհու հայրը պնդում է, որ Մեգանը և Բրայանը հիմա միասին են և շատ երջանիկ:
Հավելենք, որ Մեգանի ամուսին Բրայանը իր առաջին ամուսնությունից ունի 14-ամյա որդի:
Eating for two! Pregnant Megan Fox and her husband Brian Austin Green took their two sons - Bodhi, 2, and Noah, 3 - to brunch in Malibu on Sunday
'Once a vampire...always a vampire': The expecting 30-year-old covered her prominent bump with a vampy black maxi-dress, and she rocked a leather choker and chambray shirt as she held Noah's hand
'I can't believe she is going to have three boys!' The Stormfall: Rise of Balur spokesmodel's father Franklin recently revealed that his Tennessee-born daughter will welcome a third son
Making their marriage work: Next month marks a year since the on/off couple - who split in 2009 - technically filed for divorce from each other