Լույս չի լինելու Երեւանի եւ մի քանի մարզերի որոշ հատվածներում. ՀԷՑ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հունիսի 12-ին` պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երեւան քաղաքի`
10:00-14:00 Որմնադիրների փ. 51-81 սեփական տները մասնակի, Խորենացի փ. 229-239 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Ճարտարագիտական համալսարանը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
10:00-17:00 Շինարարների փ. 15, 15/1, Էստոնական փ. 21, 25 շենքերը, Ջիվանի 2-րդ նրբանցքը, Շահումյան 7 փողոցը, Դավիթաշեն 4-րդ թաղ. 49, Արարատյան 2-րդ զանգ. 5,  6, 17 շենքերը,
11:00-13:00 Կոմիտասի պող. 23, 23/1, 23/2, 25, 32, 34, 34/1, 34/2, 36, 36Բ, 36Գ, 38, 40, 42, 44 շենքերը եւ 23-25 սեփական տները, Վ.Փափազյան փ. 12, 16, 16Ա, 16Բ, 22 22/3, Գր.Արծրունի փ. 70/1, 78/3, 88 շենքերը, Հր.Քոչարի փ. 22, 24, 27, 27Ա, 171, Սունդուկյան փ. 25, 27, 29, Վրացական փ. 7, 9 շենքերը, Ն.Զարյան փ. 3, 4 շենքերը եւ 2-18 սեփական տները, Ռիգայի փ. 14 շենքը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Բարբյուսի փ. 63, 65, 67 շենքերը եւ 31-60 սեփական տները, Կիեւյան փ. 1Բ շենքը, Սեւաստոպոլյան փ. 6 շենքը, Սեպուհի փ. 18-20 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները,