ՀԷՑ-ը տեղեկացնում է. հոսանքազրկումներ են լինելու հետևյալ հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հունիսի 15-ին` պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Բաշինջաղյան փ. 179, 181, 183, 185, Օգանեսովի փ. 64, 66, 68, 70, 72 շենքերը, Արեշ 19փ. 24-32; 25փ. 1-31; 26փ. 77-106; 27փ. 1-35, 16-57; 28փ. 18-45; 29փ. 1-25; 30փ. 25-48; 34փ. 1-46, 34-84, 69-108; 35փ. 4-33; 36փ. 17-30, 27-58; 37փ. 1-34; 41փ. 1-15; 41/1փ. 2-17; 43փ. 1-33; 45փ. 1-78, 6-40 սեփական տները, Արեշ 12փ. 99, 99/1; 14փ. 38Ա շենքերը, Դիմիտրով 3, 4, 5 նրբանցքների 19-41 սեփական տները, Խորենացի փ. 211, 215, 217, 219, 221, Որմնադիրների 1-ին փ. 25-81; 2-րդ նրբ. 15-76 սեփական տները, Սարի թաղի 2փ. 40-44 (զույգ), Աթոյան փ. 84-122 (զույգ) սեփական տները, Արշակունյաց պող. 13, 25 սեփական տները և 26 շենքը, Արշակունյաց 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Արշակունյաց 2-րդ նրբ. 1, 3, 4-40, 49Ա սեփական տները, Մուշականի այգեգործական ընկերությունը
10:30-16:30 Աբովյան փ. 3/2, 5/1, Թումանյան փ. 19, 21, 21/1, 21/4, Տերյան փ. 18, 20, 24, 28, 30, 32 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Հյուսիսային պողոտայի 1, 4, 6 10 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները և «Հանքաշար» ՍՊ ընկերությունը, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Լ.Սարգսյան փ. 1, 2, 3, 5 շենքերը, Շոպրոնի փ. 6, Գայի պող. 36, 38, 38/1, 40, 42, 44, 46, Գյուրջյան փ. 62 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 6-րդ զանգ.՝ Լյուքսեմբուրգի փ. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, Լյուքսեմբուրգի 1-ին նրբ. 3, 4, 5, 6; 2-րդ նրբ. 3, 6 շենքերը, թիվ 114 և 272 մանկապարտեզները և հարակից հանրային բաժանորդները, «Արմեն Մոտոր» ՓԲ ընկերությունը և հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղի 17-24 փողոցները մասնակի և հարակից հանրային բաժանորդները,
15:00-17:030 Նոր-Նորք 5-րդ զանգ.` Մառի փ. 9, 10, 12, 13 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-13:00 Կոմիտասի պող. 46, 48, 48Ա, 50, 52, 54Բ, 54/1 շենքերը, Վրացական փ. 4, 6, 8, 10 շենքերը և 2-րդ նրբ. 4-8 սեփական տները, Գրիբոյեդովի փ. 1Ա, 1Բ, 2, 3, 4, 5, 5Ա, 21 շենքերը և 44-72Ա սեփական տները, Գրիբոյեդովի 1-ին նրբ. 11 շենքը, Ն.Զարյան փ. 15, 15Ա, 17 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր Խարբերդի սեփական տները,