ՀԷՑ-ը տեղեկացնում է. հոսանքազրկումներ են լինելու հետևյալ հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հունիսի 28-ին` պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Հաղթանակի 1, 2, 3, 5 փողոցները, Բաշինջաղյան փ. 13, 15, Շիրազի փ. 42 շենքերը, Արեշ 8փ. 45-86; 15փ. 17-43; 19փ. 24-32; 22փ. 13-64; 24փ. 31-54; 25փ. 1-31; 26փ. 36, 38, 77-106; 27փ. 1-35; 28փ. 18-45; 29փ. 1-25; 30փ. 25-48; 34փ. 34-84, 69-108; 35փ. 4-33; 36փ. 27-58; 37փ. 1-34; 41փ. 1-15; 43փ. 1-33; 45փ. 1-78, 6-40 սեփական տները, Արեշ 12փ. 99, 99/1; 14փ. 38Ա շենքերը, Էրեբունի փ. 14 շենքը; 22 շենքի 1-45 բնակարանները և 24, 26 շենքերը, Դիմիտրովի 3, 4, 5 նրբանց
քների 19-41 սեփական տները, Դիմիտրովի 1-ին նրբ. 10-15 սեփական տները, Ավանեսովի 1փ. 7, 18, 20, 22, 24, 26; 2փ. 4, 6, 8, 8/1 շենքերը, Խաղաղ Դոնի փ. 4 շենքը, Մուշականի ամառանոցները,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Գայի փ. 9, 11, 13, Թոթովենցի փ. 1, 1/1, 3, 3/1, 5, 13, 15, Մոլդովական փ. 12, 14 շենքերը, թիվ 164 դպրոցը և հարակից հանրային բաժանորդները, Նար Դոս փ. 75 շենքի 1-ին մուտքը և հարակից հանրային բաժանորդները, Հյուսիսային պողոտայի գետնացումը և հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի Թաղի 3-8, 17-24 փողոցները մասնակի և հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի Թաղի 5-10 շարքերը մասնակի և հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-13:00 Ա.Խաչատրյան փ. 31/1, 33/1, 33/2 շենքերը, Ա.Խաչատրյան նրբ. 1-15 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները, Շրջանցիկ թունելի 1-351 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները,