Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ հին մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ մայիսի 24-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Ռայնիսի փ. 19, 20 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 54Բ շենքը, Գրիբոյեդովի 1-ին նրբ. 11 շենքը և 1-14 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վաղարշյան փ. 19/1, 21/1 շենքերը, Ա.Խաչատրյան փ. 10-14 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նար-Դոս փ. 18 շենքը, Նար-Դոս 1-ին նրբանցքը, 2-րդ նրբ. 2-47 սեփական տները, Տիգրան Մեծի պող. 45, 47, 51 շենքերը, Քրիստափորի փ. 9 շենքը, Արցախի փ. 10, 10Ա, 10Բ, 10Գ, 10Դ,10Վ, 12, 12Ա, 14, 20, 20/1, 20/2, 22, 22/1, 22/2 շենքերը, Գարեգին Նժդեհի փ. 58 շենքի 1-13, 14-34 բնակարանները, Մուրացան փ. 113/1, 113/2, 117 շենքերը, Աթոյան փ. 2-7 սեփական տները, Արեշ 2փ. 51-80; 11փ. 1-26; 12փ. 1-23 սեփական տները, Բուռնազյան փ. 116, 139, 141, 143 սեփական տները, Ռոստովյան փ. 2-50 (զույգ) սեփական տները և 34, 36 շենքերը, Էրեբունի փ. 3, 5 շենքերը, Ջիվանի 2-րդ նրբանցքը, Շահումյան 7-րդ փողոցը, Շինարարների փ. 6, 8, 10/1 շենքերը, Մազմանյան փ. 5 շենքերը,
10:30-16:30 Երվանդ Քոչար փ. 1, 3 շենքերը, Սիմոն Վրացյան փ. 79-95 սեփական տները, Ալեք Մանուկյան փ. 8/1 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Երվանդ Քոչարի՝ Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ մայր եկեղեցին, Խանջյան փ. 6/7 և Օղակաձև այգի 6 ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարի Թաղ 6-21 փողոցները մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք-Մարաշ համայնքի՝ Նորքի 9-րդ փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Խուդյակովի փողոցի սեփական տները, Խուդյակովի փ. 2-րդ նրբանցքի սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Լվովյան փ. 19 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Նոր-Նորքի վարչական շենքի 1, 2, 3, 4 մասնաշենքերը, նախկին ավտոմատ հեռախոսակայանի շենքը, ստորգետնյա թիվ 1, 2 անցումները, շատրվանները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 5, 9, 11, 16, 18 շենքերը, թիվ 257 մանկապարտեզը, «Ղ-Տելեկոմ» ընկերությունը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Իսահակյան թաղ. 1/1, 1/2, 3/3 շենքերը, Հովհաննիսյան փ. 25/1, 25/2 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,