Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ երեք մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ մայիսի 25-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Ազատության պող. 9, 10 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աղբյուր Սերոբի փ. 4, 9, 11, 44 շենքերը եւ 26-52 սեփական տները, Գուլակյան փ. 80 շենքը, թիվ 5 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, ՀՀ զինվորական կոմիսարիատը, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Դավիթ Բեկ փողոցին հարակից սեփական տները, Դավիթ Բեկի փ. 111/1, Նորքի 17փ. 146 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորքի 17 փողոցի 1-ին նրբ. 20, 24, 26/1, 27/1, 27/3, 31, 33, 35 սեփական տները, Արեշ 12փ. 1-23 սեփական տները, Բուռնազյան փ. 116, 139, 141, 143 սեփական տները, Արցախի փ. 4, 6, 6/1, 6Բ, 6Ա, 10, 10Ա, 14 շենքերը, Նուբարաշեն 2 հարթակը, «Անուշ» այգեգործական ընկերությունը,
10:30-16:30 Ավան՝ Աճառյան փ. 15 շենքը, թիվ 16 եւ 6 հատուկ դպրոցները, «Մելնիցա» ռեստորանը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքեւխյան փ. 1, 2, 3 շենքերը, Գյուլիքեւխյան նրբ. 1, 3, 4 շենքերը, Գայի պող. 51, 53 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Դավիթ Բեկ փողոցին հարող տարածքի Սարգսաշեն թաղամասի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ջրվեժ՝ Սիրող Սրտեր թաղամասի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կենտրոն վարչական շրջանի շենքը միակողմանի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Ֆանարջյան փ. 67-99 սեփական տները, Հասրաթյան փ. 18/7 սեփական տունը, Ուլնեցի փ. 59/5 շենքը, Ուլնեցի փ. 3-րդ փակ. 1, 2, 2Ա, 2Բ, 4, 6 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,