Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ յոթ մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ մայիսի 29-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Ռուբինյանց փ. 22, 24, 26, 28 շենքերը, Ռայնիսի փ. 17 շենքը, Գոգոլի փ. 64-86 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թբիլիսյան խճ. 2/6, 4, 6, 8, 10 շենքերը, Քանաքեռ 10փ. 18-38Ա; 11փ. 30-59; 12փ. 43Ա-45 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Խաչատրյան փ. 24-26 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գյուլբենկյան փ. 43 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Անդրանիկի փ. 85, 89, 93, 97, 101, 105, 107, 111, 113 շենքերը, Րաֆֆու փ. 17, 19, 21, 23, 25, 27 շենքերը, Միքաելյան փ. 70, 82 շենքերը, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 9, 7, 5, 3, 11, 1, 2-րդ նրբ. 1, 2, 3 Ֆուչիկի փ. 7/5 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շինարարների փ. 6, 8, 10/1 շենքերը, Արզումանյան փ. 8ա, 10, 12 շենքերը, թիվ 118 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 6-րդ զանգ.՝ Շոպրոնի փ. 2, 6, 10, 12, 60; 3-րդ նրբ. 3, 4, 5, 6, 7; 4-րդ նրբ. 4, 6 շենքերը, Լ.Սարգսյան փ. 1, 3, 5 շենքերը, Գայի պող. 36, 38, 38/1,40, 42, 44, 46 շենքերը, Գյուրջյան փ. 62 շենքը, Լյուքսեմբուրգի փ. 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15; 1-ին նրբ. 3, 4, 5, 6; 2-րդ նրբ. 3, 5, 6 շենքերը, թիվ 114, 236 մանկապարտեզները, թիվ 163 դպրոցը, «Ալգորիթմ» վարժարանը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Վաղարշյան փ. 24/6, Կոմիտասի պող. 17 շենքերը, Բակունցի փ. 53-74 սեփական տները, թիվ 21 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ծարավ Աղբյուր փ. 55/8, 55/11, 55/17, 55/20 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,