Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ վեց մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հունիսի 5-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Ա.Խաչատրյան փ. 31/1, 33/1, 33/2 շենքերը եւ 1-ին նրբ. 1-15 սեփական տները, եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեձոր փ. 69 շենքը եւ 39-65 սեփական տները, Բաղրամյան պող. 49 շենքը, Ջեյմս Բրայսի փ. 4 շենքը, Դարաբաղ փ. 42 սեփական տունը եւ 42/1, 44/1 շենքերը, եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ազատության նրբ. 2-5, 5Բ շենքերը, Ազատության պող. 8, 10, 12, 12/1-12/4 շենքերը եւ 5-8 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վարշավյան փ. 2, 4 շենքերը, Ա.Տիգրանյան փ. 3, 4, 5, 5/1-5/3, 20, 38, 53 շենքերը եւ 11-60 սեփական տները, թիվ 30 գրադարանը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չոլակյան փ. 1-42 սեփական տները, Վ.Փափազյան փ. 1-55 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ուլնեցի փ. 30, 30Ա շենքերը եւ 1-28, 31-54 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավիթ Անհաղթի փ. 6/7, 6/8 շենքերը, Դրոյի ակադեմիան եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Դավիթ Մալյան փ. 5-11, 20, 22 շենքերը, թիվ 96 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 32 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,