Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հունիսի 15-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն՝
Երևան քաղաքում՝
10:00-16:00 Բուսաբանական փ. 1-18 սեփական տները, Հերցենի փ. 4-20 սեփական տները, Էմինենսկու 2փ. 7-24 սեփական տները, Մյասնիկյան պող. 6-57 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Ավետիսյան փ. 36 շենքը, Համբարձումյան փ. 8 շենքը, Գյուլբենկյան փ. 22 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արեշ 2փ. 1-30; 4փ. 1-46 սեփական տները, Մուրացան փ. 130-138 (զույգ) սեփական տները, Շահումյան փ. 17, 18 փողոցները, Օտյան և Թերլեմեզյան փողոցները, Անդրանիկի փ. 83, 85, 89 շենքերը, Լենինականի 14, 16 փողոցները, Սիլիկյան 3, 8 փողոցները,
10:30-16:30 Պուշկինի փ. 36 շենքը, Տերյան փ. 19 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կիլիկիա թաղամասը մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Երվանդ Քոչարի փ. 8-23 շենքերը, Քաջազնունի փ. 8/1 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարի թաղի 7-12 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,