Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հուլիսի 13-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Ծ.Աղբյուր փ. 55/5, 55/6, 118/6 եւ 66/1-155/2, 171/3, 177/4 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աճառյան փ. 35/42-35/48 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Աթենք» մսամթերքի արտադրությունը, Ռուբինյանց փ. 5/14 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մալխասյանց փ. 3 շենքը, Հ.Էմին փ. 1-9 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դեմիրճյան փ. 36 շենքը եւ 12-60 սեփական տները, Պռոշյան 1-ին նրբ. 27-74 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-16։30 Աբովյան փ. 1/1, 1/2 շենքերը, Արամի փ. 5-48 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վարդանանց փ. 26, 26/1 շենքերը, Վրացյան փ. 86, 86/2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Եր.Քոչար փ. 1, 3 շենքերը, Ալեք Մանուկյան փ. 8/1 շենքը, Վրացյան փ. 79- 95 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աբովյան փ. 13 շենքը, «Հաուս» հյուրանոցը, ՀՀ ԳԱԱ փիլիսոփայության, սոցիոլոգիայի եւ իրավունքի ինստիտուտը (Արամի փ. 44), «Ասեկոսե» եւ «Չիմեգ» ՍՊ ընկերությունները, հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 48/4, 50/3, 50/5, 50/6 շենքերը, թիվ 250 մանկապարտեզը, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Մառի նրբ. 3, 4, 6, 8 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-16։00 Նոր Արեշ 9փ. 51-73; 16փ. 35 -74; 44փ. 45-92; 46փ. 1-40 սեփական տները եւ 11փ. 72 շենքը, Նոր Արեշ 50 փողոցը, Էրեբունի փ. 21, 21/1, 23 շենքերը, Ազատամարտիկների փ. 75 - 82 սեփական տները եւ 87 եւ 89 շենքերը,
11։00-17։00 Անդրանիկի փ. 151 շենքը, Բաբաջանյան փ. 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105 շենքերը, Մայիսի 9-ի փ. 51Ա շենքը, Չեխովի փ. 10, 14, 16 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,