Մինչեւ 6 ժամ լույս չի լինելու Երեւանում եւ Շիրակի մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հուլիսի 18-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Չարենցի 1-ին նրբ. 1-19 սեփական տները, Չարենցի փ. 56-91 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Զավարյան փ. 72-86 սեփական տները, Քաջազնունի փ. 1, 3, 7, 9 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
10։30-16։30 Ավան-Առինջ 1-ին միկրոշրջանի՝ Տաշքենդի նրբ. 2, 4, 6, 10, 12, 13, 15 շենքերը, Դուշամբեի փ. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 շենքերը, Աշխաբադի փ. 1, 5, 7 շենքերը, Բաբաջանյան նրբ. 1-10, 13 շենքերը, թիվ 9 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Աթոյան անց. 11, 13, 15, 17, 19, 21 շենքերը, Ազատամարտիկների փ. 76, 78 շենքերը,
11։00-17։00 Սունդուկյան փ. 1, 3, 3Ա, 7, 7Ա, 10, 12Ա շենքերը, Հր.Քոչար փ. 8, 10 շենքերը եւ 4/50-6/58 սեփական տները, Գյուլբենկյան փ. 27 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանոդները, Շիրակի փ. 4/8, 4/8Ա, 4/9, 54, 56, 58, 60, 62 շենքերը, Կուրղինյան 4, 6, 8 նրբանցքները, Շահումյան 3-րդ փողոցը, Շինարարների փ. 10, 12, 14, 16, 18 շենքերը, Լենինգրադյան փ. 31/1 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
10։00-16։00 Ախուրյանի տարածաշրջանի Հայկավան համայնքը, Անիի տարածաշրջանի Իսահակյան համայնքի կենտրոնական փողոցները, «Դպրոցի» թաղամասը: