Մայրաքաղաքում եւ 8 մարզերում սպասվում են երկարատեւ հոսանքազրկումներ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ օգոստոսի 7-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար որոշ հասցեներ կհոսանքազրկվեն.
10։00-16։00 Արցախի փ. 4, 6, 6/1, 6 Ա,Բ, 8/2, 8/3, 8/4 շենքերը, Սարկավագի փ. 119/1, 121, 121/1, 123, 123/2, 123/3, 125, 125/1 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Խաչատրյան փ. 22, 22Ա շենքերը, Կոմիտաս պող. 23/3 շենքը, Փափազյան փ. 22ա, 22/3, 24 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Անտառային փ. 51, 190 շենքերը, Սարմենի փ. 92, 92/1 սեփական տները, Անտառային փ, 45-484 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հաղթանակի 2-րդ, Գորգագործների, Բայդուկովի, Նոյեմբերյան, Ֆրունզեի, Թաթիկ Սարյան, Շահամիրյան, Հաղթանակի 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11 փողոցները, Գորգագործների փ. 21, 26, Ֆրունզեի 60Ա, Բագրատունյաց 22, 63, Բաշինջաղյան 143 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,
10։30-16։30 Սարի թաղ 6-21 փողացները՝ մասնակի, Աբովյան փ. 1/1, 1/2 և Ալեք Մանուկյան 7 շենքերը, Արամի փ. 5-48 տները, Այգեստան փ. 3, 4, 6, 12 փողոցները՝ մասնակի, Ավան՝ Չարենցի թաղ. 11, 12, 13, 14, 15 շենքերը, Դուրյան թաղ․ 30 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,