Դուք կարող եք ազատվել 10 կգ ավելորդ քաշից և մաքրել ամբողջ օրգանիզմը 3 շաբաթում՝ այս յուրահատուկ բաղադրատոմսի շնորհիվ
Ազատվել 10 ավելորդ կիլոգրամներից երեք շաբաթվա ընթացքում կարելի է շնորհիվ յուրահատուկ բաղադրատոմսի շնորհիվ, որը փորձել է ծանոթներիցս մեկը։ Ահա այդ բաղադրատոմսը։
Վերցնում ենք 3 ճաշի գդալ մասուր, դնում ենք թերմոսի մեջ, լցնում այնտղ 500 մլ․ եռացող ջուր, թողնում ամբողջ գիշերվա ընթացքում։
Վաղ առավոտյան, մոտավորապես տնից դուրս գալուց 2 ժամ առաջ, լցրեք 200 գրամ այս թուրմից, խառնեք 3 ճաշի գդալ սորբիտ և խմել թուրմը։ 20 րոպե հետո խմեք մասուրի թուրմը, որը մնացել է թերմոսում։
10-20 րոպեից կսկսվի թուլացնող էֆեկտը, որը հնարավոր է տևի մեկ ժամ։ Ցանկության դեպքում կարելի է նախաճաշել և գնալ աշխատանքի։
Հարկավոր է հիշել, որ ծանր սնունդը այդ օրը ցանկալի չէ։ Նախաճաշին ավելի լավ է ուտեք յոգուրտ և ցիտրուսներ, իսկ ճաշին՝ եփած միս, բանջարեղեններ, բրինձ և ծովամթերքներ։
Կրկնեք այսպիսի մաքրումը 2 օր հետո, ընդհանուր պրոցեդուրայի քանակը պետք է լինի 7։ Որպեսզի օրգանիզմը լինի մաքուր և առողջ, այսպիսի մաքրումը կատարեք կես տարին մեկ։ Իսկ եթե դուք ունենաք շատ ավելորդ քաշ՝ 3 ամիսը մեկ։
Զգուշացում. Ցանկացած առողջական խնդրի դեպքում դիմեք բժշկի, մի զբաղվեք ինքնաբուժությամբ: Ժողովրդական միջոցներ կիրառելուց առաջ խորհրդակցեք մասնագետի հետ, այլապես կարող եք վնասել ձեր առողջությունը: