Երեխայի ծննդյան օրը հրավիրված դասընկերներից ոչ ոք չեկավ․ Նրա մայրը հրապարակեց այս նկարը և տեսեք թե ինչ կատարվեց ժամեր անց
Երևի թե, երեխայի կյանքում ամենասարսափելի պահերից մեկն այն է, երբ նրա ծննդյան օրը հրավիրված հյուրերից ոչ ոք չի գալիս։ Այն հիշվում է շատ երկար ժամանակ և այդ դեպքում ընդհանրապես հետագայում ցանկություն չի լինում որևէ տոն նշելու։
Սակայն ծննդյան տարեդարձին ոչ մի հյուր չեկավ։ Տղամարդը շատ հուսահատվեց։ Բարեբախտաբար ծնողները կարողացան երեխայի ուշադրությունը գրավել պիցաներով և խաղային մեքենաներով։ Մոր խոսքերով Թեդդին երեկոյան շատ երջանիկ էր։
Երբ երեխան դեռ սպասում էր հյուրերին, այդ ընթացքում մայրը նրան նկարել է սեղանի շուրջ միայնակ նստած։ Նկարը նա հրապարակել է սոցիալական ցանցերում և նկարը անմիջապես դարձել է վիրուսային։ Տխուր տղան իր նկարով  ցնցել էր և հուզել ողջ համացանցը։ Այդ ամենից հետո Թեդիին շնորհավորել են անգամ տեղի բասկետբոլի և ֆուտբոլի թմերը, նվիրելով երեխային անվճար աբոնեմենտ տնային խաղերը դիտելու համար։ Բացի այդ Սիլին հաղորդագրություններ են գրել հազարավոր մարդիկ, ովքեր շնորհավորել են երեխային ծննդյան կապացկությամբ։
Սակայն երեխայի մայրը ափսոսում է, որ հրապարակել է այս նկարը համացանցում։ Նա ամաչում է, քանի որ ներկայացրել է իր երեխայի ցավալի իրավիճակը։ Տղայի հաջորդ ծնունդին, Սիլը ոչ ոքի չի հրավիրելու։ Դրա փոխարեն, ավելի լավ է ծնողները երեխային տանեն հետաքրքիր ճանապարհորդության, օրինակ Դիսնեյլենդ։
Երեխայի բոլոր դասընկերները ներողություն են խնդրել ծննդյան տոնին չմասնակցելու համար։