«Ով մտածում է, թե մեր ընտանիքն օգտագործել ենք PR-ի համար, սրբապիղծ է». Կարեն Արայանը` Ալինա Մարտիրոսյանի հետ հաշտվելու և իրենց հասցեին մեղադրանքների մասին
Նախորդ շաբաթ հայտնի դարձավ, որ դերասանուհի Ալինա Մարտիրոսյանն ու գեղանկարիչ Կարեն Արայանը բաժանվել են։ Այդ մասին սոցցանցային իր էջում գրեց Կարենը, Tert.am Life-ի հետ զրույցում էլ Կարենը հաստատել էր բաժանման լուրը, ավելի ուշ Ալինա ՄարտիրոսյանՆ ամուսնու ազգանունը հեռացրել էր իր էջից, բայց ժամեր անց կրկին վերականգնել էր։
Իրադարձությունից 3 օր անց Կարենը Ֆեյսբուքը կրկին որպես հարթակ օգտագործեց իրենց հարաբերությունների վերաբերյալ մանրամասներ հայտնելու համար՝ նա ուղիղ եթերում էր Ալինայի հետ։ Զույգը հայտարարեց՝ կրկին միասին են, իսկ անհարթությունները թողել են անցյալում։
Tert.am Life-ը Կարենի հետ զրուցել է Ալինայի հետ հաշտվելու, անձնական հարաբերությունները հանրայնացնելու և այն PR-ի համար օգտագործելու մեղադրանքներ մասին:
«Մեզ միայն մեր շենքում չէ, որ ճանաչում են, հետևաբար ես չէի կարող այլևս կապ չունենալ մարդու հետ, բայց բոլորը կարծեին, թե մենք միասին ենք: Բաժանվելու մասին տեղեկությունը հանրայնացնելու միակ պատճառը դա էր: Եթե անկեղծ, ո՛չ իմ, ո՛չ Ալինայի մոտ անգամ մի նշույլ վստահություն չկար, որ կարող ենք հաշտվել: Բայց, լավ է, անհանգստացնող բոլոր խնդիրները հարթվեցին, ու մենք կրկին միասին ենք»,- ասաց Կարենը։