Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ՝ մայրաքաղաքում և 9 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 7-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Աբովյան փ. 37, 39, 41 շենքերը, Կորյունի փ. 6, 6Ա, 8 շենքերը և հարակցի ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Մառի նրբ. 3, 4, 5, 6, 8 շենքերը, Մառի փ. 2, 4 շենքերը, Գայի պող. 55, 57, 57/1, 59 շենքերը, Միկոյան փ. 1, 3, 5 շենքերը, թիվ 111 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Խաղաղ Դոնի փ. 27 շենքի 2-րդ և 5-րդ մուտքերը, Նոր--Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 30, 30/1, 32, 32/1, 36 շենքերը, Ն․Ստեփանյան փ. 5, 7, 9, 11, 13 շենքերը, Թոթովենցի փ. 7 շենքը, Գայի պող. 21, 23, 28 շենքերը, թիվ 139 դպրոցը, թիվ 250 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան փ․ 7 շենքը, Քոչարյան փ․12, 16 շենքերը, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքևխյան փ. 17 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորք՝ 5-րդ զանգ.՝ Մառի փ. 18 շենքը,
11:00-16:00 Աճեմյան փ. 18-39, 133-169 սեփական տները, Երկաթուղայինների 1, 2, 3, 4, 5 փողոցները,
11:00-17:00 Կամարակ 2-րդ նրբ․ 4-68 սեփական տները, Պարույր Սևակի փ. 4-78 սեփական տները, Մ․Ավետիսյան 1փ. 13գ-45գ սեփական տները, Ահարոնյան փ. 8, 10, 12, 14, 16 18, 20 շենքերը, Ուլնեցի փ. 66ա շենքը, Դալլաքյան 1-ին նրբ.1-67 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 25 շենքը, Ծարավ Աղբյուրի փ. 55/8, 55/11, 55/15, 55/17, 55/20, 55/26 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աղբյուր Սերոբի փ. 3ա, 5 շենքերը, Վ․Վաղարշյան փ. 1, 3 շենքերը, Գուլակյան փ. 45-61 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարկավագի փ. 127, 127/1, 129-129/3, 131 շենքերը, Քանաքեռի 14, 15 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորագավիթ 1փ. 38-72 սեփական տները, Նորագավիթ 1 փողոցի 3-րդ նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Ս․Տարոնցի փ․ 30 շենքը, Անդրանիկի փ. 64, 131 շենքերը, Նորաշեն թաղ. 38 շենքը, Արզումանյան փ. 16/2, 16/3 շենքերը, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 9 շենքը, Իսակովի պող. 44/2, 50/7 շենքերը, Լենինգրադյան փ. 48/2 շենքը, Գագարինի և Մեծարենցի փողոցները, Րաֆֆու փ. 17, 19, 21, 23, 25, 27 շենքերը, Միքայելյան փ. 70, 80 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,