Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 10-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Աղայան փ. 7, 9 շենքերը, Աբովյան փ. 25 շենքը, Տերյան փ. 62 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Մառի նրբ. 1 շենքը, Մառի փ. 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13 շենքերը, Միկոյան փ. 18 շենքը, թիվ 166 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:30-16:30 Տիգրան Մեծի պող. 15 շենքը եւ սեփականատեր Ս.Հովակիմյան,
11։00-15։00 Ավան՝ Իսահակյան թաղ․ 3/3 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Խուդյակովի փողոցը, Խուդյակովի փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տները, Ավան 6-րդ փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 30, 30/1, 32, 32/1, 36 շենքերը, Ն․Ստեփանյան փ. 5, 7, 9, 11, 13 շենքերը, Թոթովենցի փ. 7 շենքը, Գայի պող. 21, 23, 28 շենքերը, թիվ 139 դպրոցը, թիվ 250 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան փ․ 7 շենքը, Քոչարյան փ․ 12, 16 շենքերը, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքեւխյան փ. 17 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։30-17։00 Կողբացի փ. 30 շենքը, Տերյան փ. 1, 3ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Մանադյան փ․ 22 շենքը, Եղբայրության փ․ 9 շենքը, Եղբայրության փ․ 7 շենքը, Մանթաշյան փ․ 28 շենքը, Ներքին Շենգավիթ 9փ․ 2 շենքը, Մայիսի 9-ի փ․ 51ա շենքը, Շարուրի փ․ 15, 26ա շենքերը, Տիմիրյազովի, Պապովի փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մարգարյան 1-ին նրբ. 4 շենքը, Դավիթաշեն 1-ին թաղ. 32, 33 շենքերը, Իսակովի պող. 50/4 շենքը, Բաբաջանյան փ. 79 շենքը, Գագարինի փողոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 34/1, 34/2, 36բ, 36գ շենքերը, Վ.Փափազյան փ. 16ա, 16բ, 25 շենքերը, Շրջանցիկ թունել 1-351 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խաղաղ Դոնի փ. 17 շենքի 6-րդ եւ 7-րդ մուտքերը,