10։00-16։00 «Հայկոպ» ԺԲԿ-ն և «Հայկոպ» բազայի շենքը,
11։00-13։00 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Ջուղայի փ. 1, 3 շենքերը, Նանսենի փ. 17 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Բագրատունյաց փ. 33, 35 շենքերը, Բագրատունյաց փ. 49, 51 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բարբյուսի փ. 63, 65, 67 շենքերը և սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կիևյան փ. 1բ շենքը, Սևաստոպոլյան փ. 6 շենքը և սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Զեյթուն 10փ. 1 շենքը և սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դրոյի փ. 3 շենքը, Դավիթ Անհաղթի փ. 23/1, 23/20 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կամոյի փ. 126, 126/1, 126/2, 128ա, 128/2 շենքերը, Կամոյի փ. 4, 5 նրբ. սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաղրամյան պող. 1-ին փակ. 14 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարյան փ. 4 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Ավետիսյան փ. 63, 70 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Համբարձումյան փ. 71, 75 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Համբարձումյան փ. 8, 10, 12, 47 շենքերը և սեփական տները, Գյուլբենկյան փ. 22 շենքը, Սեբաստիայի փ. 78, 80 շենքերը, Ծերենցի փ. 3 շենքը, Շահումյան 9փ. 1, 3 շենքերը, Հալաբյան փ. 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 շենքերը, Էստոնական փ. 3, 5, 9 շենքերը, Արզումանյան փ. 4, 6 շենքերը, Լևոնյան, Պարսեղով, Եղիազարյան, Բաշինջաղյան փողոցները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Արշակունյաց պող. 16, 16ա շենքերը, Բրյուսովի փ. 5-20 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
13։00-15։00 Ավան՝ թիվ 6 և 16 հատուկ դպրոցները, Աճառյան փ. 15 շենքը, «Մելնիցա» ռեստորանային համալիրը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
15։00-17։00 Նորք-Մարաշ՝ Նորքի 92, 113, 117 սեփական տները, Նորքի Չինարի ծառի հարակից տները, «Արփինե և Արփինե» ՍՊ ընկերությունը, Նորքի թիվ 11 փոստային բաժանմունքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Արմավիր, Նոր Արմավիր, Բամբակաշատ, Ալաշկերտ, Հայկավան, Այգեշատ, Տանձուտ և Ջրաշեն գյուղերը,
11։00-14։00 Աշտարակ քաղաքի Նարեկացի, Սիսակյան, Վ.Պետրոսյան, Պռոշյան, Շահազիզի, Շիրազի, Հեքիմյան, Թամազյան փողոցները և Ն.Աշտարակեցու հրապարակը,