Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 30-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
11։00-17։00 Թումանյան փ. 19, 21, 21/1, 21/4, 22, 24, 26, 26ա շենքերը, Թումանյան 2-րդ անց. 2-21 սեփական տները, Նալբանդյան փ. 23 շենքը եւ հարակցի ոչ բանկիչ-բաժանորդները, Աբովյան փ. 3/2, 5/1 շենքերը, Տերյան փ. 18, 20, 24, 28, 30, 32 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Փափազյան փ. 11 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Ավետիսյան փ. 61, 63, 70, 74, 76, 78, 80, 112, 118 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Համբարձումյան փ. 12, 18, 119 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Համբարձումյան փ. 10, 47 շենքերը եւ սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Պռոշյան փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դեմիրճյան փ. 36 շենքը եւ սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Պռոշյան փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Երզնկյան փողոցը, Բաղրամյան պող. 3-րդ նրբ. սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,Արաբկիր 39 եւ 41 փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ներքին Շենգավիթ 1-ին փողոցի սեփական տները, Ներքին Շենգավիթ 11 փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տները եւ 9-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները,Ներքին Շենգավիթ 11փ․39/1, 39/2 շենքերը, Ներքին Չարբախի 3-րդ փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տները, թիվ 27 դպրոցը, Տիգրանյանի անվան երաժշտական դպրոցը, Շենգավիթի Զինվորական կոմիսարիատը, Բագրատունյաց պող․8, 10 շենքերը, թիվ 141, 146 մանկապարտեզները, Չեխովի փ․29, 27, 33, 31/1, 31, 35 շենքերը, Շիրակի փ․13, 15, 17 շենքերը, Շիրակի փ․ 2ա, 2/7ա շենքերը, Արտաշիսյան փ․46, 48, 50, 50/1 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,