Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 11-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Արին Բերդի 2-րդ նրբանցքի սեփական տները,
11։00-17։00 Աբովյան փ. 11, 13 շենքերը, Սայաթ-Նովա պող. 6 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Եղբայրության փ․16 շենքը, Վերին Շենգավիթ 1-ին փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տները, Վերին Շենգավիթ 1-ին փողոցի սեփական տները, Գարեգին Նժդեհի հրապարակի ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 74 դպրոցը, «Քվանտ» վարժարանը, Գարեգին Նժդեհի փ․ 4, 6, 8, 10 շենքերը, Արարատյան փ․5 շենքը, Մանթաշյան փ․51 շենքը, Եղ․Թադեւոսյան փ․10 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորաշեն թաղ. 16 շենք, Անդրանիկի փ. 35, 49, 43, 51, 45, 47, 53 շենքերը, Օհանովի փ. 17 շենքը, Արզումանյան փ. 43 շենքը, Բաբաջանյան փ. 1/2 շենքը, Դավթաշեն 2-րդ թաղ․ 40, 41, 42, 43, 44, 45 շենքերը, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 7, 8, 9, 10, 11 շենքերը, Մեծարենցի փողոց, Իսակովի պող. 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/7 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Բագրեւանդ թաղամասի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքեւխյան նրբ. 3 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան փ. 1, 2, 3, 5 շենքերը, Մառի փ. 4 շենքը, Գայի պող. 59 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք Մարաշ՝ Արմենակյան փ. 128, 123, 228 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,