Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 8 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 7-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Նորք Մարաշ՝ Նորքի այգիների փ. 250, 250/3, 269, 293 սեփական տներ, Արմենակյան փ. 6-10, 71-75, 232, 121-235 սեփական տները, “Ջրային Հիմնահարցերի եւ հիդրոտեխնիկայի” ինստիտուտը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
11։00-16։00 Շերամի փ. 33, 35 շենքերը, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 38, 39 շենքի 3, 4 մուտքերը եւ 41 շենքը, Ծիծեռնակաբերդի խճ. 1/2 շենքը, Մարգարյան 2-րդ նրբ. 13 շենքը, Ֆուչիկի 2-րդ նրբ. 2 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Ավետիսյան փ. 67 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սունդուկյան փ. 90, 98 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Փափազյան փ. 13 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,Կոմիտասի պող. 24/1 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վաղարշյան փ. 14, 16, 18, 18ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հրաչյա Քոչարի փ. 17, 18, 19, 20 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սունդուկյան փ. 17, 19, 21, 23 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վ.Դավթյան փողոցի սեփական տները, Արաբկիր 39 փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մոսկովյան փակուղու սեփական տները, Գ.Հարությունյան փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բագրատունյաց պող․16 բնակելի շենքը, Ֆրունզեի փ․ 8 շենքի 3-րդ մուտքը, Ֆրունզեի փ․4/3 շենքի 1, 2 մուտքերը, Բագրատունյաց պող․ 34ա շենքը, Չեխովի փ․14, 16 շենքերը, Մանթաշյան փողոցի սեփական տները, Չեխովի նրբանցքի սեփական տները, Արարատյան փ․90 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Մաշտոցի պող. 24, 28, 34, 36 շենքերը, Պուշկինի փ. 35 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 29/1 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Ն․ Սաֆարյան փ. 12/21, 12/3, 12/4, 12/28, 12/20, 12/8, 10/12, 10/1 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,