Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 5 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 15-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Նորք-Մարաշ՝ Նորքի 2-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Սերո Խանզադյան փողոցի եւ Շոպրոնի փողոցի սեփական տները,
11:00-13:00 Մայիսի 9-ի փ․51 շենքի 1, 2, 3 մուտքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
11։00-17։00 Աբովյան փ. 5, 7 շենքերը, Թումանյան փ. 30, 32 շենքերը, Սայաթ-Նովա պող. 4, 6 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Երվանդ Քոչարի փ. 1, 3 շենքերը, Վրացյան փ. 79-95 սեփական տները, Ալեք Մանուկյան փ. 8/1 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շահինյան փ. 1-23 սեփական տները, Չարենցի փ. 68-113 սեփական տները, Չարենցի 1-ին նրբ. 11-103 սեփական տները, Այգեստան 6փ. 36, 38 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 1 շենքը, Քանաքեռ ՀԷԿ-ի 7 շենքը, Կոմիտասի պող. 12/1, 16, 18, 20, 48ա շենքերը, Վաղարշյան փ. 15բ, 17 շենքերը, Ադոնցի փ. 6 շենքը, Քանաքեռցի փ. 32/19-42/14 սեփական տները, Հասրաթյան փ. 15-80/4 սեփական տները, Քանաքեռի 6փ. 1-34 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լենինգրադյան փ. 38 շենքը, Դավթաշեն 2-րդ թաղ. 11 շենքը, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 33 շենքը, Շերամի փ. 5 շենքը, Օհանովի փ. 2 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Մանթաշյան փ․51 շենքը, Գարեգին Նժդեհի փ․ 8, 10 շենքերը, Բագրատունյաց պող. 2-րդ նրբանցքի սեփական տները, Արտաշիսյան փողոցի սեփական տները, Մանթաշյան փ․4 շենքը, Մանթաշյան փ․4/5, 4/7 շենքերը, Մանթաշյան փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Եղիշե Թադեւոսյան փ․ 17/1, 19 շենքերը, Արարատյան փ. 90 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի 2-րդ նրբ. 1 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գյուլիքեւխյան փ. 25/2 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,