Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 5 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 21-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
11:00-17։00 Չարենցի 1, 2 նրբանցքները մասնակի, Չարենցի փ. 125-153 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սայաթ-Նովա պող. 40 շենքը և “Յուքոմ” ընկերության գրասենյակը, Բաշինջաղյան 2-րդ նրբ. 12 շենքը, Մարգարյան փ. 16 շենքի 1 և 4 մուտքերը, Ճառագայթային Վ շենքը, Անդրանիկի փ. 6 շենքը, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 32 շենքը, Ծիծեռնակաբերդի խճ. 1/2 շենքը մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մանթաշյան փ․10ա, 12, 4/2 շենքերը, Մանանդյան փ․41 շենքը, Ս․Տարոնցի փ․3 շենքը, Բագրատունյաց պող․26, 26/1 շենքերը, Կաշեգործների փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հովսեփ Էմինի փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները Հովսեփ Էմինի փ. 82 շենքը, Բաղրամյան պող. 54, 56, 58 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաղրամյան 2-րդ փակ. 6 շենքը և սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գոգոլի փ. 26/2 շենքը, սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավիթ Անհաղթի փ. 10, 12, 14, 16, 18 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բարբյուսի փ. 63, 65, 67 շենքերը և սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կիևյան փ. 1բ շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սևաստոպոլյան փ. 6 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքևխյան փ. 3 շենքը և հարակից բնակիչ-բաժանորդները,