«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 10-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
11:00-13։00 Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 6, 8, 8/1, 10, 12, 14, 16 շենքերը, Միկոյան փ. 12, 14 շենքերը, “Հայնախագիծ” եւ “Երկրաբանության” ինստիտուտները, թիվ 268 մսուր մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16։00 Ավանեսովի 1փ. 7 եւ 2փ. 4, 5, 6 ,8, 8/1 շենքերը,
11:00-17։00 Շինարարների փ. 23 շենքը, Աբելյան փ. 17 շենքը, Լեւոնյան, Պարսեղով փողոցները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արշակունյաց պող․ 30, 135Վ շենքերը, Ս․Զորավարի փողոցի սեփական տները, Նորագավիթ 1, 9 փողոցների սեփական տները, Նորագավիթ 9 փողոցի 1, 2 նրբանցքների սեփական տները, Նորագավիթ 1-ին փողոցի 4, 5 նրբանցքների սեփական տները, Նորագավիթ 13 փողոցի սեփական տները, Նորագավիթ 10, 11, 13 փողոցների սեփական տները, Նորագավիթ 10 փողոցի 1-ին փակուղու եւ 11 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,