Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 5 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 21-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-15։00 Նորքի 1-ին նրբ. 2-27 սեփական տները եւ Նորքի 122–152 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Ամիրյան փ. 2, 4 շենքերը, Բուզանդի փ. 6-45 սեփական տները, Կողբացու փ. 18-45 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լեոյի փ. 20-101 սեփական տները, Կոնդ թաղ. 53-99 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, “Անդակո” ՍՊ ընկերությունը, Ավանեսովի 1-ին փողոցի ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենցի նրբ․ 3/3 շենքը, Մոլդովական փ. 26/2, 28, 28/1, 30/2 30/3 շենքերը, Ստեփանյան փ. 16, 16/1 ,18, 38, 40, 42, 44/1, 46/2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 75 դպրոցը, Ներքին Շենգավիթ 1, 3, 4, 12, 13, 14 փողոցների սեփական տները, Ներքին Շենգավիթ 15 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ծերենցի փ. 7, 10 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,