11։00-12։00 Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 17, 17/2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
11։00-15։00 Խաղաղ Դոնի 3շ. 1-8 մուտքերը; 5շ. 1-6 մուտքերը,
11։00-17։00 Թումանյան փ. 22, 24, 26, 26ա շենքերը, Թումանյան 2-րդ անց. 2-21 սեփական տները, Նալբանդյան փ. 23, 25/14 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Կողբացի փ. 30 շենքը, Տերյան փ. 1, 3ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 52, 54, 54/1, 54/4, 56, 56ա շենքերը, Գր.Արծրունի փ. 28 շենքը, Վաղարշյան փ. 15 շենքը, Հրաչյա Քոչարի փ. 15 շենքը, Գյուլբենկյան փ. 42, 44, 46 շենքերը, Մանուշյան փ. 11 շենքը, Մանուշյան փ. 2-34 սեփական տները, Հովսեփ Էմինի փ. 3-49 սեփական տունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 110 դպրոցը, թիվ 194 մանկապարտեզը, Ե․Թադեւոսյան փ․2, 4, 6, 10 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սիլիկյան թաղ. 3, 4, 5, 8, 10, 12, 13 փողոցները, Շերամի փ. 11, 13, 19, 21 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Գայի պող. 25 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,