10։00-16։00 Վայք քաղաքի Շահումյան, Համբարձումյան փողոցները մասնակի, Ջերմուկի խճուղին մասնակի,
10։30-15։00 Ջերմուկ քաղաքի Շահումյան փողոցը մասնակի, Ավտոկայանին կից տարածքը մասնակի,
11:00-15:00 Նոր Արտամետ համայնքը, «Գլոբուս», «Սառնարան-1», «Տնկարան»․ «Տիգարբո», «ՕԶԵՄ», «Էսենդ», «Կլուբնիչնայա պալյանա» ՍՊ ընկերությունները, «Քեյ ենդ Ջի Գրուպ» ընկերությունը, «Ա․Մարտիրոսյան», «Գ․Կարապետյան», «Լ․Միքայելյան», «Հ․Ավագյան», «Տ․Դադասյան», «Ս․Ղասաբյան» ոչ բնակիչ-բաժանորդները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորսները,
11:00-16:00 Արզական գյուղը, «Աշնաղ» գազալցակայանը, «Վեոն Արմենիա», «ՎիվաՍել-ՄՏՍ», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայանները,
11։00-17։00 Գեղաշեն, Կամարիս, Զառ գյուղերը մասնակի, Ջրվեժի «Ա» թաղամասը մասնակի, Աբովյան քաղաքի 7-րդ միկրոշրջանը մասնակի եւ 3-րդ միկր. 17 շենքի 4-րդ մուտքը, Հանրապետության փ․ 12 շենքը,
11։00–12։30 Վաղաշեն համայնքն ամբողջությամբ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-14։00 Ծովագյուղ համայնքն ամբողջությամբ, Սեմյոնովկայի Հեռուստակայանը, «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» ընկերության բջջային կայանը, «Գեղեցկուհի Անահիտ», «Արծափ հնդկացորեն», «Գալաքսիա կոնցեռն», «Ալիք ԱԿ», «Արտեմ Պետրոսյան», «Պարգեւ Ծահբազյան», «Գալիլա, ՄՄընդՌ», «Վաղարշակ եւ Արսեն» ՍՊ ընկերությունները, Մոթել, Հանգստյան տուն եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
15։00–17։00 Մարտունի համայնքի մի մասն ամբողջությամբ, Ավտոտեխսպասարկում», «Շուշան» ֆերման, «խուլ համրեր», «Դավիթ» եւ «Շուշան» ՍՊ ընկերությունները, «Պանրագործարան» ԲԲ ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-15։00 Արթիկի տարածաշրջանի Մեծ Մանթաշ գյուղը,
10։00-16։00 Աշոցքի տարածաշրջանի Գոգհովիտ գյուղի կենտրոնական մասը, Ախուրյանի տարածաշրջանի Ախուրիկ գյուղի հարավ-արեւմտյան մասը,