Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 3 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 27-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Թումանյան փ. 25, 27, 27Ա, 29 շենքերը, Մաշտոցի պող. 42, 42Ա շենքերը, Կողբացի փ. 83 շենքը, Լալայանց փ. 47Ա շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Ներքին Շենգավիթ 11փ․37/1, 37/2 շենքերը, Ներքին Շենգավիթ 6 փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 144 մանկապարտեզը, Կոմիտասի պող. 27, 27/1, 33, 33ա, 35, 35ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Փափազյան փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մարգարյան փ. 10 շենքը, Ֆուչիկի փ. 19 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ռայնիսի փ. 9, 11, 11ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գոգոլի փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,