Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երևանում և 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 4-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Թումանյան փ. 27 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ամիրյան փ. 10, 27 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ամիրյան 2, 4 շենքերը, Վարդանանց փ. 15 շենքի IV մուտքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բուզանդի փ. 6-45 սեփական տները, Բուզանդի 107 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բուզանդի փողոցի «ՀայԿապալ» ՓԲ ընկերությունը, Կողբացու փ. 18-45 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արամի փ. 64, 82-84 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Հրազդան» կենտրոնական մարզադաշտը միակողմանի, «Հովնանյան» եւ «Ավետիսյան» առանձնատները, «Հրազդան" հյուրանոցը,
11։00-17։00 Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 6 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ներքին Շենգավիթ 10 փողոցի սեփական տները, Նորագավիթ 1, 2, 4, 6, 7 փողոցները, Նորագավիթ 2-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Նորագավիթ 3-րդ փողոցի 1-ին փակուղու սեփական տները, Նորագավիթ 4-րդ փողոցի 1-ին փակուղու սեփական տները, Արտաշատի խճուղու սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նազարբեկյան փ. 17 շենքը, Բաբաջանյան փ. 157, 159, 163, 165, 167 շենքերը, Իսակովի պող. 44, 44/1,44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 46 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մ.Ավետիսյան, Ուլնեցի եւ Պռոշյան փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գոգոլի փակուղու սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ֆանարջյան փողոցի սեփական տները, «Վազգեն Աբգարյան» ՍՊ ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 35 փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,